KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Prejav Emmanuela Rabinoviča na zjazde rabínov Európy,Maďarsko 1952


Toto je prejav rabína Emmanuela Rabinoviča na mimoriadnom zasadnutí rady európskych rabínov ( Ala Košer Nostra ) v Budapešti , Hungariostan ,12. januára 1952: “Zdravím vás, deti moje, boli ste povolaní tu rekapitulovať hlavné kroky nášho nového programu . Ako sme predpokladali , dvadsať rokov medzi vojnami upevnenili naše veľké zisky , ktoré nám narástli za Druhej Svetovej vojny , ale rastúci počet naších ľudi vo vedúcich pozíciach vyvoláva odpor voči nám a my musíme teraz pracovať všetkými prostriedkami , ktoré máme k dispozícii , aby tretia Svetová vojna začala do piatich rokov [ Nezačali Tretiu Svetovú vojnu , ale za pomoci USA vpadli do dneska do 51 štátov sveta , kde rabujú už 65 rokov na celej zemeguli , veď táto židom ovladaná americká armáda má najmenej 980 vojenských základni na celom svete . Kórejsku vojnu , začali 25. júna 1950 , oni našpikovali Severokórejsku armádu , aby zaútočili na Južnú Kóreu .

26. júna Rada bezpečnosti židom riadená OSN odsúdila inváziu ako agresiu a nariadil stiahnutie inváznych vojsk . Potom 27. júna 1950 , židovský americký prezident Truman , nariadil Americkým leteckým a námorným jednotkám presadiť záujmy OSN . Tak začali vojnu v Kórei . Židia naštartoval zvrhnutie Ngo Dinh Diema v Južnom Vietname , Premier pod monarchom Bao Dai , ktorý zosadil panovníka v roku 1955 a vytvoril republiku so sebou ako prezident . Diem používal silnú podporu USA na vytvorenie autoritatívneho režimu , ktorý čoskoro vyrástol do totálnej vojny so židovským tlakom stupňujúcej sa angažovanosti USA ].

Cieľ , na ktorom pracujeme už tri tisícky rokov je konečne v našom dosahu a pretože jeho splnenie je jasné , musíme zvýšiť naše úsilie a našu opatrnosť desaťnásobne . Môžem bezpečne sľúbiť , že skôr ako uplynie desať rokov , náša rasa zaujme svoje právoplatné miesto vo svete , kde každý Žid bude kráľ a každý goyim otrok ( potlesk zhromažďovania ) , (Goyim znamená nie žid , doslova zviera-dobytok,hovädo). Pamätáte si úspech našej propagačnej kampane od roku 1930 v Amerike , keď sme inšpirovali anti Nemecké vášne , kampaň, ktorá vyvrcholila v Druhú Svetovú vojnu. Podobná propagandistická kampaň je teraz vedená intenzívne po celom svete. V našom komunistickom Rusku nepretržitá anti-americká paľba , zatiaľ čo naša anti-komunistická propagácia zametá Amerikou . Táto kampaň núti všetky menšie národy si vybrať medzi partnerstvom s Ruskom , alebo spojenectvo so Spojenými štátmi. Náš najnaliehavejšie problém v súčasnosti je vznietiť upadanie militaristického ducha Američanov. Neúspech univerzálneho vojenského výcviku , neprjatie nového zákona bol veľký krok späť pre naše plány , ale sme si istí , že vhodné opatrenia budú urobené , aby prešli cez Kongres bezprostredne po voľbách roku 1952 . Rusi, rovnako ako ázijské národy, sú dobre pod kontrolou a nebudú žiadne námietky proti vojne , ale musíme ešte viac ovládnuť Američanov. Dúfame , že slovom antisemitizmus , ktorý pracoval tak dobre zjednotiť Američanov proti Nemecku . Začneme s propagandou o antisemitských zločinoch v Rusku , vyburcujeme rozhorčenie v Spojených štátoch proti Sovietskej moci . Súčasne musíme ukazovať Američanom realitu antisemitizmu , budeme prostredníctvom nových zdrojov pumpovať veľké sumy peňazí do antisemitských skopín v Amerike , aby sa zvýšila ich účinnosť ako anti-semitských ohnísk v niekoľkých ich najväčších mestách . To bude slúžiť na dvojaký účel , identifikácia reakcionárskej vetvy v Amerike , ktorá potom môže byť umlčaná a zjednotenie Spojených štátov na anti-Ruské jednotky. Do piatich rokov, tento program dosiahne svoj cieľ, tretej svetovej vojny , ktorá prekoná v zničení všetkých predchádzajúce vojny. Israel ( Kikestan ) , samozrejme, zostane neutrálny , a keď obe strany budú zdevastované a vyčerpané , rozpošleme našu kontrolnu komisársku komisiu do všetkých zničených krajín , kde vládli naši cvičený komisári. Táto vojna skončí na všetky časy , ako aj naše trápenie proti goyom ( Bielemu dobytku ).

Otvorene priznávame svoju rasovú identitu s rasami Afriky a Ásie . Hovoríme s istotou , že posledná generácia bielych detí sa teraz rodí . Naša kontrolná komisia v záujme mieru vymaže rasové nepokoje a našho úhlavného nepriateľa , bielu rasu .

Zabránime bielym ženám rodiť biele deti . Biele ženy musia rodiť deti čiernym mužom . Čierne ženy rodiť deti bielym mužom . Tak biela rasa zmizne z povrchu Zeme . Biely muž , náš najnebezpečnejší nepriateľ sa stane len spomienkou . My sa vydáme na obdobie desať tisíc rokov mieru a hojnosti , pakt židov a našej rasy bude vládnuť celému svetu bez hranic nepremožiteľne . Naša vyššia inteligencia , nám umožní udržať vládu nad svetom tmavých národov .

Otázka od zhromaždenia : rabín Rabinovič , čo s náboženstvami po tretej svetovej vojne?

Rabinovič: Nebude žiadne ďalšie náboženstvo . Existencia triedy kňazov , by bolo neustále nebezpečenstvo pre nás , lebo viera v posmrtný život , by v nich mohla prebudiť moc a to nesmieme dopustiť. Budeme zachovávať svoje rituály a zvyky židovstva ( službu satanovi v Biblii ho volali BA’AL) , ako ochranná známka našeho dedičstva vládnucej kasty, posilníme rasové zákony tak, aby žiadny Žid sa sa nemohol oženiť mimo nášej rasy , ani žiadny cudzinec nebude nami prijatý. Už len niekoťko rokov nás delí od kompletného zničenia tak nenávideného Kresťanstva . Ostatné religie ? S nimi nebudeme mať žiadny problém .

Možno budeme musieť opakovať pochmúrne dni Druhej Svetovej vojny , kedy sme boli nútení nechať Hitlerovským banditom obetovať niekoľko našich ľudí , aby sme mali niekoťko svedkov urobiť show proces na popravu vodcov Ameriky a Ruska , ako vojnových zločincov , potom ako my budeme diktovať podmienky mieru , ako sme to urobili po prvej a Druhej Svetovej vojne . Som si istý, že budeme musieť veľmi dobre pripraviť na takúto operáciu , keď budeme musieť obetovať pár tisíc židov , ale to bude veľmi malá cena za svetové prvenstvo , tak ako sa to stalo po Prvej a Druhej Svetovej vojne . Či vás musím ešte presvedčovať ? Pozrite ako sme všetky vynálezy bieleho muža obrátili proti nemu , ako sebevražednú zbraň . Bieleho muža tlačiarne , rádia a teraz už aj televízia , sú naše ústa , k nášmu cieľu na vymazanie bielej rasy z povrchu Zeme . Všetok ich ťažký priemysel a továrne v našich rukách nám budú slúžiť na vyzbrojenie a modernizáciu Ásie a Afriky , ako naša zbraň proti bielej rase .

Naša moc vo Washingtone sa tak značne rozširila , že program (viď. Colombo plán) pre rozvoj priemyslu v zaostalých oblastiach sveta bude viac než reálny, keďže priemyselné podniky a mestá v Európe a Amerike budú zničené atómovou vojnou , biela rasa nebude schopná klásť odpor proti masám tmavých rás , ktorí budú udržiavať bezproblémovú technologickú prevahu. A tak , s víziou víťazstva nad bielou rasou pred vami , choďte späť do svojich krajin , upevňujte a rozširujte svoju dobrú prácu , ktorej sa blíži deň , keď Israel dosiahne svoj gloriosny cieľ a svetlo tohto sveta . “( Poznámka: každý výrok rabaja Rabinoviča je založený na programe “Protokolu sionkých mudrcov” ).

————————————————————————————————————————————————-

Židia tvrdia o tomto článku , že je to falšovaný. Falšovaný ? Len prepísané z orginálu . Dodám len toto , čo povedal Pán Ford , vlastník továrne na autá Ford , ktorý dával ku každému kúpenému autu Ford , kópiu knihy Protokol Sionských mudrcov a jeho vlastnou rukou písaný magazín , Medzinárodný žid . Pán Henry Ford , bol v názoroch za jedno s Adolfom Hitlerom a bol jeho váženým uznávačom a ctiteľom . Pána Forda sa opýtali či verí v pravdivosť Protokolov Sionských mudrcov, pán Ford odpovedal len toto :” Neštudoval som ich autentickosť a neviem či sú pravdou , ale všetko čo sa v nich píše súhlasí do bodky , čo sa stalo a čo sa deje “.

Po Druhej Svetovej vojne bolo veľa vojen a veľa našich ľudí zahynulo , ale nebola Tretia Svetová , tá ešte len zachvíľu príde , tá posledná rasová vojna . Roku 1868 bolo na našej Zemi 50 percent populácie Bielej a dneska je nás zhruba 10 percent , tak sa pripravte Bieli Bratia ÁRYJCI , potomkovia Adama a Nášho Boha a spasiteľa JAHŠUI , JEŽIŠA KRISTA .


marec 4, 2011 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: