KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

USA-USA-USA Krajina Idiotov.

Ide po ulici na Floride dievča,zastaví ju reporter Austrálskej televízie a pýta sa jej či jej môže položiť niekoľko otázok. Pekná blonďatá dievčina povedala,že je absolventou vysokej  školy a usmiala sa na súhlas. Prvá otázka;”Koľko strán má trojuholník?” Dievča sa začalo škrabať za hlavu na znak,že premýšľa a odpovedalo;”Trojuholník nemá žiadne strany,alebo len jednu?”Reportér ju ani neopravil a opýtal sa jej;Povedzte mi krajinu začinajúcu na “U”. Dievča otvorilo ústa,čakalo asi 10 sekund až jej reporter napovedal,čo tak USA. Reportér zastaví muža asi 25 ročného absolventa vysokej školy a pýta sa;”Koľko strán má trojuholník?” Muž hneď odpovedal štyri.Krajinu na “U”odpovedá žena;”Utopia”. Aké peniaze majú v Anglicku;žena odpovedá;pravdepodobne Americké peniaze, alebo Kráľovnej Elizabet peniaze. Kto vyhral vojnu vo Vietname? Dievča asi 25 ročné odpovedá asi my USA. Proti komu by USA mali viesť ďaľšiu vojnu? Muž odpovedá;Francúzsko,Taliamsko,lebo boli proti Irackej vojne. Severnu Koreu,Pakistán odpovedá ďaľší a ukazuje prstom na Austráliu. Tak to ide ďalej a ďalej v krajine kde židovská košerná mafia urobila z ľudí za 50 rokov propagandou, školskou reformou, masívnym praním mozgov,bezduchých idiotov,čo potrebujú len sex,televízor,nový mobilný telefón,marihuanu a drogy.

A tento systém sa buduje posledných 20 rokov na Slovensku a v Čechách,lebo tento systém najlepšie vyhovuje satanskej rase židov a židovským bankárom,ktorí chcú vyhubiť NÁS BIELU RASU Z POVRCHU ZEME. Od konca Druhej Svetovej Vojny židovské svine,čo riadili Sovietský zväz a USA skúšali,ktorý systém im bude slúžiť lepšie. Už v 70tich rokoch zistili,že ten USA systém je oveľa efektivnejší ako ten Soviet systém a tak pomaly pracovali,aby na seba neupozornili a pripravovali už za Margaret Thatcher Európsku židoúniu,nový Babylon. CIA,KGB,ŚTB pod vedení teroristickej organizácie Mossad pracovali na roku 1989-90,ako hladko urobiť zo židokomunizmu židodemokraciu. A hlavne ako rozkradnúť rozprávkovy majetok z našej krajiny do rúk smradľavých židovských vrahov z USA,Anglicka,Israela a Maďarska.

Len veľmi málo našincov vie ako to vlastne chodí v USA,krajine idiotov. To čo ukazujú v televízii a píšu noviny je len Košerná pravda zo zhnitých prasačích hláv satanských židov,čo riadia USA a Slovenskú vládu Svinských Hláv v Bratislave.

Demogrfia populácie USA a školstvo;

190 miliónov bielych

35 miliónov čiernych negrov-bieli ich volajú;”murderrer negro beast”

10-15 miliónov asiatov

10-12 špinavých arabov-slovo arab zanmená”MIEŠANEC-Bastard”-belocha,žida a negraviac nez

50 miliónov Juhoameričanov-Latinos-američania ich volajú-Brown shit a európski Španieli Blato-mud

6-10 miliónov potkanej rasy židovských vrahov-židia nie sú BIELI

Z tých 190 miliónov bielych je 99,9 percenta mozovo mŕtvych a len s trošku väčšou inteligenciou ako čierny negro. Ešte v 40 tich rokoch 20 tého storočia bolo 98 percent USA populácie bielej. V rokoch 1940-46 prišlo do USA najmenej 3 milióny židov,ktorí utekali z európy,aby nemuseli pracovať a živiť sa naďalej v USA podvodmi,vraždami ,pornografiou ,mafiánskou technikou okrádania a manipolovanie “BIELYCH KRESŤANOV”. Imigrácia do USA bola ešte do roku 1963 100 percent výlučne biela, európska. Po vražde J.F. Kennedyho, za ktorou stáli židovskí bankári prezidentom sa stál žid L.B.Johnson. Už pred Johsonon bolo päť židovských svíň prezidentami USA. Thruman hneď prvý na svete uznal satanský štát Israel. Rosvelt a Eisenhower vrahovia,ktorý vyhladovali na smrť najmänej 12 miliónov nevinných Nemcov. Woodrow Wilson,táto židovská sviňa nainštalovaná židovskou bankovou mafiou zaviedol roku 1913 súkromnú židovskú centrálnu banku pod krycím menom Federálna Reserve Banka. Táto banka od roku 1913 tlačí a požičiava peniaze vláde USA s úrokovou sadzbou až do 10 percent. To,že Federal Reserve banka je súkromná židovská banka, vyrába-tlačí peniaze a požičiava ich vláde na úrok vie v USA asi len “jedna desatina percenta populácie”. Európska Centrálna Banka-EURO-JEWRO, patrí tým istým židom,rabínskej bankovej mafii z USA. Židia takto peniazmi,ktoré sami vyrábaju neobmedzene skúpili všetky oznamovacie prostriedky na manipuláciu celej populácie USA a masové vymývanie mozgov. Židovská mafia Federal Reserve a Wallstreet ,burza cenných papierov priniesla krach roku 1929 ,toto sa v historických knihách píše ako”The Great Depression”. Krach dollára roku 1929 bol vyvolaný umelo, keď židovská banková mafia vytiahla z obehu 70 percent peňazí,čo malo za následok krach,továrni, fariem,obchodov. Bankárske židovské svine 29.októbra 1929 zavreli banky a všetky úspory ľudí,obchodov proste zmizli. V tomto roku židovskí bankári si privlastnili 60 percent poľnohospodárskej pôdy a podnikov od ľudí,ktorí nemohli zaplatiť pôžičky,majetky prepadli židobankárom. Najmenej 10 miliónov ľudí  len v USA zomrelo hladom,aby si židovské svine napchali vrecká. Takúto krízu vztvorili aj v Nemecku a celej európe .Prvú a Druhú Svetovú Vojnu vyrobili židia z Anglicka a Ameriky s pomocou židovkých vrahov Sovietského zväzu.A teraz naspäť k USA krajine idiotov.

L.B. Johnson presadil roku 1964 integráciu škôl bielych s negrami a to pod pažbou samopalu a tankami prinútil bielych prijať do škôl negrov. Keď dieťa chodí do školy s negrami po čase berie negra ako seberovného.Toto je vlastne bod zlomu,keď prinútiš svoje dieťa ,aby chodilo do škôly s čiernou beštiou,ktora sa nie je schopná nič naučiť a na mysli má len sex a vraždiť. Tu platí porekadlo;”Môžeš zobrať opicu z džungle, ale nikdy nevezmeš džngľu z opice”. Židovská sviňa LB Johnson presadil celoživotnú podporu pre negrov zvanú “Wellfare”, to je podpora,ktorá mala byť len dočasne platená negrom,aby sa postavili na nohy. Toto sa do dneska neskončilo a 95 percent USA negrov žije na podpore,sedia len doma,robia deti a sú zodpovední za 95 percent všetkých kriminálnych činov v USA spolu s hnedou sračkou južnej ameriky tvoria 99 percent štyri miliónovej väzeňskej populácie. Dneska im štát platí aj byty a negri sú umiestňovaní do štátom platených bytov a ešte sú obdarovaní potravinovou kartou do tristo dollárov mesačne,aby nepomreli hladom a nežrali jeden druhého,alebo ich bielych susedov. Z tých 5 percent čiernych čo pracujú sú práce s štátnej sfére,kde židia riadia kto a kde bude zamestnaný. Niekoľko negrov pracuje v supermarketoch pri pokladniach a ako upratovačky. Túto pracovnú silu by mal každý Slovák vidieť ako pracujú americkí negri. Ako denno denne vraždia,znásilňujú bielych a sami by ste ich povešali aj s politikmi na stromy a pouličné lampy. Len za minulý rok čierni negri znásilnili 40 tisíc bielych dievčat. Znásilňovanie bielych dievčat je nový šport pre negrov na vysokých školách. Negrovia sa dostávajú na vysoké školy len pomocov “Affirmative Action”,čo platí len pre farebné rasy antikrista a sú sponzorovaní židovládov USA na bezplatné štúdium, kde Bieli sú bez šance. Len pre príklad na Harwardskej universite je teraz 50 percent študentov židov,40 percent negrov,asiatov a ostatných rás a len 10 percent bielych študentov.Aby čierny neger mohol študovať v škole s bielym,židovská mafia od roku 1960  pomaly pracovala na školských osnovách a znížila akademický status a učivo na úroveň čiernych negrov. Tak židia urobili z bielych deti,hlúpych negrov a krajinu idiotov. Tento systém uplatnili v plnom rozsahu aj u nás. Ako? Pomocou Centrálnej Banky,Svetovej Banky a Medzinárodného Menového Fondu, ktorí vytvárajú ekonomický,psychický a vojenský nátlak na vládu,aby sa podriadila židovskej bankovo rabínskej mafii a ich podmienkam.

Príkladom je Juhoslávia, ktorá sa nechcela podriadiť židovskej bankovej mafii a boli manipulovaní do strašnej vojny a bombardovania armádou USA a NATO-North Amerikan Terrorist Organization ,ktoré sú v úplnom vlastnícstve a pod komandom židovskej bankovej mafie. Srbi dneska dostali na výber,buď sa pridajú k EU,ale len pod podmienkov ak predajú “STARTEGICKÉ PODNIKY,ELEKTRÁRNE,VODOHOSPODÁRSTVO DO RÚK ZAHRANIČNÝCH INVESTOROV, ktorí sú prevážne židia,alebo ich agenti. Srbi majú ďaľšiu podmienku,otvoriť sa IMIGRÁCII tretiemu svetu,vraždiacim negrom,arabskej špine a asiatským opiciam z Číny a Indie. Armáda USA slúži ako exekútor pref žida na svetovej scéne a na Slovensku exekutor je agent žida a robíte Bohu službu,keď exzekútora nakopete,vyhodíte z okna ,alebo ho za krk povesite na strom. Premierka Slovenska,toto špinavé židovské kurvisko bolo dosadené a financované židovskou Svetovou bankou USA a MMF USA,len preto,aby ZABRÁNILA AKÉMUKOĽVEK EKONOMICKÉMU RASTU SLOVENSKA, ABY SLOVÁK MAL STAROSŤ LEN AKO SI NAPLNIŤ ŽALÚDOK,ABY SI SLOVÁK NEMOHOL DOVOLIŤ ANI MAŤ DIEŤA ,ROZPREDAŤ SLOVÁKOM ČO EŠTE NESTIHOL ŽIDOVSKÝ CIGÁN a VRAH DZURINDA A MIKLOŠ. Zdierať ľudí na daniach,aby si židovské svine a ich paholci-slintaví politici napchali vrecká.

Školstvo USA dnes je na horšom stave ako Ugande,alebo Zimbabwe. V rasovo zmiešaných školách je židom vybudovaný systém masívneho vymývania mozgov,bez akéjkoľvek disciplíny ,kde neger má úplnu slobodu po ktorom sa opičia ostatné rasy. Sedemdesiat percent žiakov čo končia základnú školu NEVIE ANI ČÍTAŤ. Žiak v základnej škole nemôže prepadnúť a všetci žiaci postupujú do ďaľšieho ročníka bez problémov a vedomostí. Keď nejaký neger hraje basketbal,alebo americký futbal pre silných a hlúpych,dostane sa aj na vysokú školu a nemusí ani čítať a písať. Najlepšie to napísal SanFrancisko Gate,článok pod názvom:”Nasledujúca generácia USA hlúpšia ako špina a hromada idiotov!”

Bieli čo sa prebudili a nenechali svoje deti v štátnych školách,začali svoje deti učiť doma a tých je dneska asi dva milióny. Minulého roku bol v USA prípad,že Nemecká rodina zo štyrmi deťmi žiadala o azyl,lebo začali v Nemecku vyučovať svoje deti doma,prečo Nemecká židovláda im chcela deti vziať do vychovy štátu. Rodičia utiekli s deľmi do USA a po pol roku im bol udelený azyl. Toto bol asi jediný prípad ,že Nemci dostali azyl v USA . Vezmite svoje deti zo škôl a prestaňte platiť tejto slovenskej vlade sviňských hláv dane,veď tie peniaze aj tak rozkradnú,alebo dajú cigánom. Hlavne nedajte svoje deti oškovať,lebo vakciny ničia zdravie a hlavne gumujú mozgy deťom. Časť detí sa po vakcínack stava autistická,sterilizáciou mozgu,časť hlúpa nav eky,lebo v každej vakcíne Made in USA alebo hocijakej je MERKURY-ORTUŤ,vykoko toxická,ktorá zabíja mozgové bunky,sposobuje degeneraciu mozgu a v každej vakcíne sú živé bunky rakoviny.

Armáda USA :

Armáda USA je najväčšia teroristická organizácia na svete a príkazy berú rovno z Tel Avivu.USA vydávajú oficiálne na armádu ročne 600 biliónov dolárov.Ďaľších 200 biliónov ročne na vojny v Aganistane a Iraku. Po celom svete majú USA 850 vojenských základní, plus 720 základní v Afganistane. Nespočetné množstvo základní na území USA. Udržať toto monštrum potrebujú abnormálne množstvo peňazí a všetko je financované tajne v satanských kruhoch židov. Každý vojak je platený žoldnier. 90 percent vojakov sú bieli a dneska už židia manipulujú do armády veľa bielych žien a to len preto,aby sa nestali matkami a rozbili celistvosť rodiny. Každá žena v armáde USA je psychicky žničená,lebo je znásilnená každý mesiac aspoň dva razy. Z amerického muža sa stal mozgovo mŕtvy neger,čo mysli len na sex,pornografiu, peniaze a drogy. Biele ženy a muži sú nalákaní do armády,pod zámienkov financovania vzdelania,vysokej školy,ktoré sú na úrovni strednej školy na Slovensku za komunistickej éry. Armáda USA pracuje pre židovskú bankovu mafiu a pre teroristický štát Izrael. V roku 2001 bolo  na svete len päť štátov čo nemali židovskú centrálnu banku , Irán,Líbia,North Korea,Kuba a Iraq. Iraq napadli USA dva krát a dneska už Iraq má centrálnu banku aj Mcdonald. Teroristický útok 11 septembra 2001 bol vedený pod taktovkou Mossadu a scenár bol písaný v Tel Avive. Armáda USA a Pentagon hrali druhú hlavnú v masovej vražde 11 septembra. Bez komletnej asistencie Pentagonu 11 september by sa nikdy nestal.

43 miliónov američanov dostávajú potravinové karty. Potravinové karty vlastnia,len čierni negri,prisťahovalci asiati,araby a ostatná zberba. Každý rok židovláda USA prijíma 1,5 milióna imigrantov z 99,9 percenta výlučne afro negri,Číňania,špinaví araby a zapáchajúce sračky z Indie. K tomu je tu asi 30 miliónov nelegálnych latino cigánov z Južnej Ameriky,ktorí sú udržiavaní a podporovaní židovskými organizaciami ako SPLC. SPLC ,Southern Powerty Law Center bola vytvorená Frankfurtskou školou,ktorá bola vyhnaná z Nemecka roku 1933,lebo školili komunistov k rozvracaniu štátu. Franfurtská škola komunistov má sídlo v Chicago,kde má sídlo židovská mafia. SPLC-Franfurtská škola stála za čiernym sexom chorým komunistom Michael Kingom,ktorého židia premenovali na Martina Luthera a trénovali negrov v 60 tich rokoch na koministickí odboj. Michael King-ALA Martin Luther bol chorý ma sex ako každý neger a musel mať ženu aj dve denne. Peniaze kostola miňal na prostitútky. FBI nala na neho veľa obžalovaní a 300 kg spisov, skoro by bolo prasklo,že židom trénovaný neger nie je nič inného ako každý neger a žid,kriminálnik. Preto CIA ala mossad zastrelil Mihaela Kinga-ala Martina Luthera a urobili z neho mučenníka. Michael King-ala-Martin Luther deň pred zastrelením mal v moteli dve biele kurvy a ožratý ich mlátil a kričal;”dneska nie som neger,ale biely kráľ”. Ako to viem ? FBI mala na moteli kde poslednú noc spal mikrofóny.Všetky dokumenty o tomto degenerovanom negro komunistovi sú zapečatené v archíve do roku 2050.

EKONOMIKA.

Ekonomický zázrak USA je podvod,nič inného. Dnešná amerika neprodukuje skoro nič,okrem špinevej degenerovanej židovskej pornografie,vakcíny,ktoré slúžia židovskej mafii na depopuláciu bielej Európy,Ameriky,Austrálie atd.Samozrejme zbrojársky priemysel,ktorý je v rukách židovskej mafie z Wall streetu,ktorá aj tak neplatí daň.Medzinárodný Menový Fond,Svetová Banka su židovskou mafiou ovládané institúcie čo udržiavajú Ameriku a dollár umelo pri živote,lebo USA im slúži ako nástroj na ovládnutie sveta spolu s Anglickom od roku 1694,keď židia inštalovali v Londýne Bank of England ich agentom Williamom of Orange,ktorý bol židom z Holandska.USA a Anglicko slúžia židom ako brechací pes s roztrhanou riťou. Svet je nútený platiť za ropu a väčšinu obchodov v dollároch a toto vlastne drží Ameriku pri živote. Americké firmy ako Goldman Sacks , JP Morgan a ich Banky s príľahlými finančnými pobočkami sú v rukách židovskej mafie a ich kráľovi satanskej špine Rothschildovcom. Tieto finančné inštitúcie služia ako ekonomicky vrah,ktoré vnucujú krajinám svoje podmienky. Ekonomické podmienky sú v prvom rade vnucované úplatkárstvom politikov,ak toto neplatí nasleduje vydieranie,výstrahy,assasinácia pilitikov,prezidentov tajnou službou CIA – C-ocaine I-mport A-gency  a teroristickou organizáciou Mossad. Nakoniec prichadza bombardovanie a invázia. 99,9 percenta američanov otom nič nevie a veria propagande židovských medii. Nikde na svete nie je väčšia propaganda ako v USA. Ani 45 rokov propagandy komunizmu sa nevyrovná jednému roku v USA-USA-USA.

marec 25, 2011 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: