KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Benjamín Freedman varuje svet pred židmi.

Mapa Nemecka pred 1. Svetovou Vojnou.

Mapa Nemecka pred 1. Svetovou Vojnou.

Mapa Nemecka po 1. Svetovej Vojne.

Mapa Nemecka po 1. Svetovej Vojne.

Bebjamín H. Freedman žid, narodený roku 1890,podnikateľ,vlastník Woodbury Soap Company v New York city.
Vystúpil z radov židovstva po židobolševickom víťazstve roku 1945 . Minul 2,5 milióna dolárov na odhalenie pravdy, okolnosti okolo prvej a druhej svetovej vojny. Pán Freedman pracoval s ľuďmi ako, Bernard Baruch, Samuel Untermyer, Woodrow Wilson, Franklin Roosevelt, Joseph Kennedy, John F. Kennedy atd. .Tento článok je transkript z roku 1961, jeho vystúpenia vo Washington D.C. ( District of Criminals ) v hoteli Willard na žiadosť vtedy nacionalistického denníka, COMMON SENSE.

Tu v Amerike, židia a ich koreligijna mafia ,kompletne prevzali kontrolu nad vládou USA. Je to veľmi zdĺhavé isť do podrobnosti prečo ,nemáme dneska času na podrobnosti. Židia boli a sú absolútnymi monarchami tejto krajiny. Nechajte ma vysvetliť vám ,čo sa stalo, kým ste vy spali.

Prvá svetová vojna.

Čo sa stalo? Prvá Svetová vojna začala v lete 1914.Je tu niekoľko ľudí môjho veku čo sa nato pamätajú. Na jednej strane bolo Anglicko, Francúzsko a Rusko, na druhej starne Nemecko, Rakúsko-Uhorsko a Turecko.
Nemecko vošlo do vojny ako posledné.

V druhom roku vojny, Nemecko vyhralo vojnu. Nemecké ponorky boli prekvapením celému svetu a kompletne uzavreli cestu z Atlantiku pre dodávky Anglickému vojsku. Anglickí drevení vojačikovia boli bez munície a o hlade. Francúzi, stratili 600 tisíc svojich mladých kvetov, ktorí bránili Verdum na Somme. Ruská armáda dezertovala. Ruskí vojaci odhadzovali svoje hračky a vracali sa domov.

Do tejto chvíle nepadol ani jeden výstrel na Nemeckej pôde. Ani jeden nepriateľský vojak neprekročil hranice Nemecka. A Nemci navrhli Anglicku mier. Navrhli Anglicku, dohodnúť sa na podmienkach mieru, čomu advokáti hovoria, Status Quo ante basis. Znamená to: Skončime vojnu, nechajme to tak ako to bolo pred začiatkom vojny a poďme domov. Anglicko v lete 1916 vážne chcelo pristúpiť na mier, nemali inú šancu, len sa dohodnúť na podmienkach, alebo byť kompletne porazený.

Keď’ sa toto dialo, židia z Nemecka a východnej Európy prišli do Anglicka s návrhom, že Anglicko nemusí kapitulovať, Anglicko môže tu vojnu ešte vyhrať. My môžeme priviesť na vašu stranu Ameriku ,pod podmienkou, že keď, vyhráte vojnu, sľúbite nám Palestínu. Jednoducho povedané, urobili obchod.
Anglicko nemalo čo sľúbiť Palestínu židom. To ako keby Amerika sľúbila Japonsko Maroku. Skoro potom USA vstúpili do vojny ako spojenec Anglicka.

Židovskí bankári ako, Kuhn Loeb a ďalšie banky podporovali Nemecko, lebo pochádzali z Nemecka a chceli, aby Nemci vyhrali. Nenávideli Rusko a povedali Anglicku a Francúzku, kým ste spojencami Rusov ani dolár viac pre vás. Títo isti židia, keď sa dopočuli o Palestíne, prišli do Anglicka a urobili obchod.
V USA do tej doby pro Nemecká tlač, začala byť proti Nemecká, lebo židia ovládali skoro všetky noviny. Z dobrých Nemcov sa zrazu stali zlí Nemci, že vraj Nemci strieľajú sestry červeného kríža a veľa iných lží. Najväčším esom pre židovskú mafiu bol prezident USA Woodrow Wilson, sám bol židom a vyhlásil hneď vojnu Nemecku.
USA nemali žiadny dôvod ísť do vojny. Jediný dôvod bola Palestína pre židov a do dneska skoro nikto nevie pravý dôvod prečo USA vošli do vojny.

Hneď potom židia v Anglicku začali pracovať na dokumente, v ktorom Anglicko sľubuje Palestínu pre nich. Tento dokument mal názov , Balfour Declaration, čo bolo falošné a legitímne ako trojdolárovka.

VERSAILLES.

USA na strane Anglicka porazili Nemecko. Vojna skončila a Nemci prišli do Paríža na mierovú konferenciu a tam bolo aj 117 židov na čele s Bernardom Baruchom. Ako to viem? Ja som bol medzi nimi, viem čo sa stalo. Keď židia začali parcelovať Nemecko a Európu, prišlo nato, že sa židia sami ozvali, čo tak Palestína pre nás. Tu sa po prvý krát Nemci dozvedeli pravdu o celej tejto hre a prečo vlastne majú platiť hrôzostrašné povojnové odškodné, lebo židia chceli Palestínu za každú cenu.

Do tejto doby bolo najlepšie pre židov Nemecko, bolo pre nich ako zlata baňa. Toto čo urobili židia Nemcom ,bola strašná zrada.

Predstavte si, že USA by boli vo vojne so Sovietskym zväzom, teraz USA by vyhrávali vojnu a navrhli by Sovietom mier. Zrazu však Čína príde na pomoc Sovietskemu zväzu a Sovieti tú vojnu vyhrajú. Tak si predstavte ,čo by sa stalo Číňanom, ktorí žijú v USA? Ani jeden Číňan ,by nezostal nažive. Ako sa mali Nemci zachovať k židom?
V roku 1905 nepodarený komunistickí prevrat v Rusku vedený židmi, bol pre židov pohromou. Museli utekať z Ruska a Nemecko im otvorilo brány. Tu zase vidíte charakter chamtivých a hlúpych židov. Zapredali Nemecko, keď zase mohli niečo získať. Avšak ani potom sa židom nič nestalo v Nemecku, ďalej si žili v pokoji. Nemci nemali chuť na židovskú krv, židovská krv nie je Coca Cola. Nemci videli v tom iba politiku.

Táto vojna bola začatá proti Nemecku a Nemci nemajú niesť zodpovednosť za túto vojnu. Nemecko vybudovalo veľké loďstvo. Vybudovali medzinárodný obchod. Tu musíme niečo vedieť, že Nemecko v čase Francúzskej revolúcie malo 300 malých štátov. Tristo politických strán. V čase, Napoleona a Bismarka, boli zlúčení do jedného štátu. Za 50 rokov sa vyšplhali na svetovú veľmoc.

Nemeckí námorný obchod bol strašnou konkurenciou Anglicku. Robili obchod po celom svete a predávali pod Anglickú cenu a v lepšej kvalite. Anglicko nebolo schopné konkurovať Nemecku. Čo to malo za dôsledok?

To bola konšpirácia medzi Anglickom, Francúzskom a Ruskom, zraziť Nemecko na kolená. Neexistuje žiadny historik na svete, aby našiel jeden reálny dôvod, prečo títo traja chceli vymazať Nemecko z mapy.

Aj, keď Nemeckí politici vedeli o tejto zrade nič sa nestalo židom v Nemecku, ani vlas sa im neskrivil na hlave, nikomu zo židov nebolo ublížené. Ešte aj v roku 1933, kedˇ väčšina komunistov bola pozatváraná pre záškodnícku a teroristickú činnosť. Tu musíme vedieť, že 98% všetkých komunistov boli židia. Židia z Ameriky vyslali do Nemecka v roku 1933, Cordella Hulla, žida, aby sa pozrel v akej kondícii sú ich spolubolševíci vo väzení. Pán Codell Hull ich našiel vo veľmi dobrom stave, žili vo vynikajúcich podmienkach. So židmi boli pozatváraní aj kňazi, ktorí mali kontakty so slobodomurárstvom a členovia mimovládnych organizácii, špekulanti, teroristi, ktorí robili záškodnícku činnosť.

Tu zase musíme vedieť, čo sa dialo v Nemecku v rokoch 1918-1919.Komunisti v Bavorsku prevzali na niekoľko dni moc. Rosa Luxenburg a Karl Liebknecht zo skupinou židov prevzali moc na tri dni. Cisár skončil vojnu a utiekol do Holandska, lebo sa bál, že komunisti ovládnu Nemecko a jeho osud bude ako osud Ruského Cára.
Keď komunistická hrozba bola potlačená, židia sa snažili dostať na tie isté pozície ako mali predtým a ešte vždy ich Nemci brali ako svojich, nikomu sa nič nestalo. V tridsiatych rokoch bolo 80-90 miliónov Nemcov a len
460 000 židov. Židia kontrolovali tlač, noviny, ekonomiku, lebo prišli do Nemecka s lacnými peniazmi v čase, keď ich CO-relios židovská mafia devalvovala na burze Nemeckú marku a skúpili všetko čo sa dalo.

Táto židoboľševická mafia sa snažila držať prikrývku nad touto zradou a dúfali, že sa to Nemci a svet nikdy nedozvedia.

Keď v roku 1933 sa dostali k moci Národní socialisti, židia boli zbavení všetkých pozícii vo vláde, mestských úradov ,Nemci začali čistiť Nemecko od židovskej korupcie, židovských bánk , úžerníctva , nevestincov , prostitúcie a ostatných parazitných praktík. .

Židovská mafia zvolala židoboľševickí kongres v Amsterdame a rozkázala Nemcom: ”Vyhodiť Hitlera a vrátiť židom tie vládne pozície čo mali predtým, či už bol komunista, alebo nie, všetko vrátiť ako bolo predtým. Viete si predstaviť čo im Nemci povedali. Poslali ich všetkých do pekla, kam patrili.

Židia vypovedali vojnu Nemecku 24.marca 1933.

Židia vypovedali vojnu Nemecku 24.marca 1933.

Čo urobili židia?
Keď v roku 1933 Nemci ignorovali židov a ich rozkaz z Amsterdamu, aby sa vzdali ,šéf kongresu Samuel Untermyer sa vrátil do New Yorku. Vošiel do židmi ovládaného rádia Columbia Broadcasting, čo vysielala signál na celé USA a v priamom rozhlasovom vysielaní vyhlásil HOLY WAR – svätú vojnu židov proti Nemecku. Vyhlasujeme vojnu všetkým Nemcom. Vyhlasujeme Nemcom globálny bojkot ,lebo ich ekonomika záleží na exporte. V tom čase dve tretiny potravín sa do Nemecka dovážalo. Pán Untermyer volal na sterilizáciu žien a mužov a celej Nemeckej populácie. Keby Nemci prestali vyvážať, dve tretiny obyvateľstva by hladovalo a kto vie koľko, by zomrelo. Umtermyer hovoril, že toto je iba sebaobrana. Všetok Nemeckí export bol bojkotovaný. Obchody v USA čo predávali Nemeckí tovar museli ho vyhadzovať na smetisko, páliť na uliciach. Obchody , ktoré nešili s bojkotom ,boli demolované. Židia pochodovali pred obchodom Macys v New Yorku s plagátmi, Nemci sú vrahovia, Hitler je vrah atd. .
Obchody vyhodili tovar, hodný milióny dolárov ,skoro celý svet bojkotoval Nemecko a Nemci nemohli predať skoro nič. A židia ešte stále žili v Nemecku a Nemci ich ešte vždy nechali na pokoji .

Tu si Nemci povedali, kto sú títo židia a čo vlastne chcú. Každý židovskí obchod bol označený satanskou šesťcípou hviezdou, ( táto hviezda nie je hviezdou Dávida, je to hviezda synagógy SATANA a pochádza z Indie ). Nemci bojkotovali všetky židovské obchody.

Bojkot pokračoval až do roku 1938 ,keď žid z Poľska ,vošiel do Nemeckej ambasády vo Francúzsku a zastrelil Nemeckého úradníka. Po tomto incidente, Nemci sa už prestali so židmi hrať a žiadali židov dobrovoľne opustiť Nemecko a aj tak, ešte všetci neodišli, nie každý chcel do Palestíny.

Tu zase musíme vedieť ako vyzerala mapa Nemecka po prvej Svetovej vojne. Časť Nemecka zvaná Východné Prusko bolo odrezané od Nemecka takzvaným Danzing (Gdanský) koridorom, kde židia inštalovali League of Nations v západnom Prusku, skoro to isté ako dneska OSN .Nemecko žiadalo Poľsko o prístupovú cestu do Východného Pruska, čo Poliaci na podnet Anglicka a Francúzska, nechceli Nemcom dať, ani s nimi o tom debatovať. Nato všetko ešte Poľskí komunisti spolu so Sovietskou NKVD, začali vraždiť Pruských Nemcov a vyháňať ich z Pruska. Dneska je to v už v Nemecku dobré, fotograficky a písomne zdokumentované, povraždili okolo 57 tisíc, žien ,mužov a deti, ale málo kto o tom dneska vie.
V novembri 1933 USA uznali Sovietsky zväz a začali sa chovať veľmi priateľsky k nemu, lebo financovanie boľševíkov v Rusku bolo financované židmi z USA . Nemci vedeli, že na nich príde rada skoro ,preto chceli Nemecko budovať silné, čeliť tejto hrozbe z východu a západu. Národní socialisti v Nemecku dobre vedeli, že 40 000 židov z New Yorku v roku 1917,urobilo prevrat v Rusku a z finančnou pomocou USA ovládli celé Rusko a mordovali kresťanov po miliónoch. USA dneska v roku 1961 vydávajú 85 miliárd na zbrojenie. Proti komu ? Proti 40 tisícom chazárskych židov, ktorí stále dneska vraždia kresťanov v Rusku a kontrolujú veľa krajín na svete. Preto ja Benjamín Freedman menujem židov zodpovedných za Prvú a Druhú Svetovú vojnu . Tretia svetová vojna bude ich dielom, tak sa majte na pozore a nepošlite svojich synov do vojny, ako tí čo zomreli v tých dvoch strašných vojnách a nevedia prečo. Pre pár chamtivých ,krvilačných židov, aby získali Palestínu za každú cenu. 95% dnešných židov sú Chazari a ich predkovia nikdy nevkročili nohou do terajšej Palestíny. Chazari sú mongolsko-asiatská rasa. Ich domovom, bol Čínski Turkistán, až v roku 740 n. l. Kazari prijali židovstvo a ich jedinou religijnou knihou je Babylónsky Talmud, čo je odporná kniha ,plná zverstiev a špinavosti. Hovoria si, že sú židia, ale aj to slovo žid – jew, judaism, či semita, nedáva pre nich zmysel, sú to len slová, bezo zmyslu. Slovo sionista, je židovský vynález. Prišli s ním po prvý krát, keď sa rozhodli dostať Palestínu a odpútať pozornosť od slova žid a zviesť to na sionistov. Skoro celý svet a kresťania im nato skočili. Žid je žid a sionizmus je len slovo. Je to len slovná hra, majte sa na pozore pred nimi, dosť tieklo nevinnej mladej krvi, pre SYNAGOGU SATANA.

M. J. Dzurja

28 apríla, 2011 - Posted by | Uncategorized

Jeden komentár »

  1. […] židovskí bankári,ktorí vlastnili Bank of Endgland od roku 1694 začali prvú svetovú vojnu.Nebudem rozvádzať dôvody Prvej Svetovej vojny,dodám len toto,že Anglicko, Francúzsko,Nemecko,Taliansko,Rakúsko-Uhorsko boli manipulovaní do […]

    Spätné upozorenie od Košer EÚ kríza ala Žid Goldman Sachs !!! « KOŠER NOSTRA | 28 decembra, 2011 | Odpovedať


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: