KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Rasista.

Žid sviňa.

Žid košerná sviňa.

Chovatelia psov hľadajú samčekov a samičky s najlepším rodokmeňom a len “TEJ ISTEJ RASY”,len aby mali najlepšie plemeno,chov.Chovatelia koní cestujú tisíce kilometrov aj na druhé kontinenty za tým najlepším plemenom ,či už kobylou alebo žrebcom,len aby mali najlepšiu rasu,chov.

Či biela Európska rasa ľudí je menej ako kôň či pes?Či už Európským krajinám úplne preskočilo ,keď dovolia masívnej arabskej špíne,negro-ľudoopom a ostatnej degenerovanej špíne imigrovať do bielej krásnej euópy? Kultúra je “GENETICKÁ” a keď arab,neger či žid sa votrie do vašeho mesta,urobia tam to isté odkiaľ prišli,špinu a hrôzu.Príkladom je cigán,ako dlho sú cigáni na Slovensku a nezmenili sa k lepšiemu,len k horšiemu.

Ďalší príklad je žid,tam kde sa objavili židia nastala len bieda,korupcia,chaos. Za dva tisíc rokov boli vyhnaní 109 krát z krajín celej európy. Žid nikdy nič nevyprodukoval,nevyrobil,žije len z úžeru, prostitúcie a najväčšieho židovského vynálezu špinavej degenerovanej židopornografie ,keď z bielej ženy urobili “PROSTITÚTKU-KURVU” na planéte zem. Patrí im celý bankový systém na svete a všetky vojny počiatkom Francúzskej revolúcie sú dielom židovskej-rabínsko-bankovej mafie.Líbiu napadli len preto,lebo Kadáfi nepovolil židom mať centrálnu banku v Líbii. Centrálne Banky sú nástrojom žida na kontrolu sveta. Zmanipulovali do vojny NATO, N-orth A-merikan T-erorist O-rganization proti Libii, lebo teroristická armáda USA nemá dosť amerických idiotov a peňazi na ďaľšiu vojnu.

Židovké genetické choroby miešaním rasy.

Kto za tým šialenstvom stojí? ŽID , ŽID , ŽID !!! Židovská banková mafia !!!

Asia je pre asiatov.

Stredný východ je pre arabov. Slovo arab znamená MIEŠANEC-MUL. Zo starohebrejstiny.

Afrika pre negronoid afričanov.

Biela Európa,Amerika,Austrália pre všetkých ?

Neuvidíte v Číne afrického negra či araba,lebo ich čínska otrokársko-komunistická vláda nedovolí,imigrácii negrov,alebo arabov.Keby Číňania mali negrov,arabov a robili by to čo negri a araby v EÚ a USA,Číňania by ich do jedného postrieľali. Čínsky komunisti zbúrali najmänej tisíc kresťanských kostolov v Číne a kresťanov pozatvárali.

V Indii za posledných desať povraždili najmänej 100 tisíc kresťanov a kostoly spálili,nikto v “El Pápež Pedofilio Vatikano ani nepípol,ani židovké média.

Japonci nedovolia,aby tam emigroval nejaký neger,alebo arab.

V Iraku za Sadama Hussaina bolo asi tri milióny kresťanov.Dneska,keď židovská armáda z USA im priniesla “DEMOKRACIU”,skoro všetky kostoly boli zbúrané a väčšina kresťanov povraždená,ale arabské mešity “MUHAMED AL SATAN” stoja a rastú ako huby po daždi. Pápež si ani neotvorí hubu,hovorí len o tolerancii kresťanov k muslimom”MUHAMED AL SATAN” .

Katolícka církev predáva kostoly muslimom v západnej Európe a prerábajú ich na muslimsko-satanské bužne. V Nemecku postavili najväčšiu muslinsko-satanskú mešitu”Muhamed AL SATAN” v Dortmunde s pomocou EU “Žido-európskej Únie”,ktorá dala muslimon 12 miliónov”JEWUR”.

V New Yorku-Jew Yorku pri World trade center,kde židia zdemolovali dvojičky v priamom prenose bolo miesto na Kresťanský kostol. Kresťanská Ortodoxná církev zložila peniaze a žiadala mesto o permit na vystavenie kostola. Židia zamietli dať permit-povolenie na výstavbu Ortodoxného kostola. Prečo asi? Lebo židia aj so židovským majorom mesta jew Bloombergom asistovali muslimom aj za masívného protestu kresťanov a postavia tam “Mešitu AL SATAN” a dostanú nato aj finančnú podporu od štátu na výstavbu židovsko-muslimsko-satanského čuda.

Pálenie kresťanov za živa.

Pálenie kresťanov za živa.

V Egypte len nedávno muslimovia napadli kresťanský kostol,podpálili ho a pred kostolom upálili farára aj s jeho synom. Pred dvomi týždňami muslimovia napadli a zdemolovali v Egypte niekoľko kostolov,zabili okolo 50 kresťanov (aj deti) a najmänej dvesto ťažko zranili. Pápež “EL PEDFILIO VATIKÁNO” ani neotvoril hubu a židovské prasačie média otom ani nepípli len ďalej vás krmia tým perverzným židovským hnusom.

Pálenie kostolov v Egzpte.Fotografia Ježiša Krista na strome ako obesenec.

Pálenie kostolov v Egzpte.Fotografia Ježiša Krista na strome ako obesenec.

Kňaz v Amerike spálil korán tak ho zavreli. V Israeli a arabských štátoch pália Biblie denne aj s kresťanmi ani nikto ani nepípne ,činiekto vidí ten paradox?
Vo Francúzsku,Nemecku,Dánsku,Švédsku atd., muslimska špína tak vystrája,že polícia už ani do väčšiny muslimských štvrtí nechodí,lebo muslimska tolerantná špína napadá policajtov ,sanitky,verejne predávajú drogy,nútia do prostitúcie biele dievčatá niekedy aj 10-11 ročné. Znásilnenie kresťanky muslimmi a negrami v žido-EÚ je normálne na dennom poriadku a polícia s tým nerobí nič. To je model z USA kde čierni-negro-ľudoopi len minulý rok znásilnili 40 tisíc bielych dievčat a židovské média otom mlčia. V Texase a Californii znásilnili sedemnásti negri hromadne 9 a 11 ročné dievčatá a židovské média sú ticho. Keď nejaká arabka v Líbii bola vraj znásilnená povstalcami ,ktorí sú prevážne drogovi dealeri naverbovaní Mossadom a CIA ,vylepovali jej fotku všade kde mohli , ó ako ju ľutovali. To je mediálna hra žida. Muslímska špína v západnej EU je väčšinou nezamestnaná až do 70 percent a sú udržovaní ako u nás cigánska špína,podporov z vaších daní štátom. Tak naši ľudia sú bez roboty,žobrákov je viac ako po vojne a žido-EÚ nám tlačí viac arabských cigánov a príživníkov.

Naši predkovia čo bránili a zomreli pre Bielu Európu,ktorú bránili pred arabskou špínov sa musia v hrobe obracať. Politici za peniaze predali dušu a chrbticu židovi a plazia sa ako hadi za peniazmi,predali by Slovenských chlapov do otroctva arabom a ženy za prostitútky len,aby sa im viac ušlo.

 

Muslim sviňa bomba.

Muslim sviňa bomba.

Arab a žid sú GENETICKÍ bratia. Araby aj židia si berú za ženy prvé sesternice po stáročia,preto sú geneticky degenerovaní ,kultúrne a povahovo rovnakí. Araby v západnej európe a USA sú len pouliční predavači ovocia,predavači v ochodoch,taxikári ako negri. Žid nie je inný,žil som dosť dlho okolo židov,aby som to videl na vlastné oči.Tá technológia a zbrane čo sú v Israheli , to je všetko nakradnuté z ameriky a európy. Židia z Israhela predávajú americké a európske patenty Číne.
Najväčší nepriateľom európy sú ich vlády,spolok židov,zlodejov a vrahov. Kto má zdravý rozum je extrémista,fašista no buď a som nato hrdý. Pamätajte židia a vy politici hadie plemeno “NÁS JE VIAC AKO VÁS A UŽ TO NEBUDE DLHO TRVAŤ,KEĎ VYHRAJE ZDRAVÝ ROZUM,LEN ČAKAJTE”.
Kto stojí za násilnou migráciou arabov,negrov a ostatnej hávede do Európy? Židom riadená EÚ a európska”CENTRÁLNA BANKA”-“JEWRO”,ktorá je v súkromných rukách židov z ameriky anglicka,tých istých židov čo vlastnia Americkú Federal Reserve Banku a Bank of England. Žiadna ekonomická kríza neexistuje to je len hra satanských židov,tak ako to bolo pred Druhov Svetovou Vojnou.

CHLAPI ČO MÁTE EŠTE ZDRAVÝ ROZUM,MILUJETE SVOJU VLASŤ ZAOBSTARAJTE SI STRELNÚ ZBRAŇ A VEĽA NÁBOJOV,ABY STE SI MOHLI BRÁNIŤ SVOJE RODINY A SVOJU VLASŤ PRE LEPŠIU BUDÚCNOSŤ NAŠÍCH DETÍ.

M.J.Dzurja

máj 25, 2011 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: