KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Finančná Kríza – AKO TO ROBÍ KOŠER NOSTRA.

USA-USA-USA

Rabbi Clinton

Rabbi Clinton . Kliknite na obrázok.

Začalo sa to v roku 1992 za Billa Clintona ,keď židovskí úžerníci zo súkromnej Americkej Federal Reserve Banky a ich košerná mafia v “Goldman Sachs,JP Morgan,Lehman Brothers atd. deregulovali v Americkom senáte podmienky pôžičiek na domy, autá a skoro každý američan si mohol kúpiť dom, auto practicky bez hotovosti bez garancii či ich može splatiť. Každý kto chcel si mohol kúpiť dom a to vyhnalo ceny nehnuteľnosti do neba a za Billa Clintona Banky rozkvitli a košerná mafia sa nabalila ako nikdy v histórii. Banky požičiavali peniaze a dobre vedeli,že väčšina ľudí ich nebude môcť splatiť. Takto banky napožičali ľuďom a biznisom bilióny dollárov . Banky potom tieto pôžičky dali na burzu cenných papierov. Pôžičky na týchto cenných papieroch boli ohodnotené košernou “RATINGOVOU SPOLOČNOSŤOU”ako nadpriemerné pôžičky so 100 percentným návratom a ziskom.” /ratingové spoločnosti čo ohodnocujú ekonomiky štátov a cenných papierov len na podstate dojmu,odhadu,alebo čo im nariadi kočerná mafia./”

Tieto pôžičky boli predané židovskou košernou mafiou z USA  Európskym bankám v Nemecku,Francúzsku,Španielsku,Grécku ,Švédsku,Írsku atd. Európske banky,ktoré sú v rukách košernej mafie z USA kúpili dlh , ktorí sa nikdy nesplatí. Keď nikto tieto pôžičky nesplácal európske Banky krachovali a preto centrálna banka EÚ dala tisíce miliard košerným bankám a pracujúci poctivý človek zaplatí to na daniach.

Americká košerná vláda musela dať pod hrozbou krachu ekonomiky Goldman Sachs ,JP Morgan,Lahman Brothers atd… skoro 9 biliónov dollárov asi v štryroch splátkach na ich záchranu a židovskí špekulanti v Goldman Sachs atd… si dali odmeny v súhrne skoro 25 miliárd dollárov a zaplatí to európska pracujúca chudoba.

Takže v súhrne asi toto. Západ, Nemecko,Francúzsko,Švedsko,Španielsko,Írsko atd sú na mizine,majú “holé zadky” ,v ktorých ich drží košerná mafia z USA a ich kumpáni v EÚ. Košerná EÚ zo západu zasa bude viac a viac žmýkať východnú EÚ až sa ľudia postavia a povešajú tu bandu vrahov a zlodejov na stromy a pouličné lampy. Tak isto to robili pred druhou Svetovou Vojnou.

LITVA

Niektorí sa pamätáme na finančnú krízu v Litve,Estónsku v roku 2009,ale židovské média na Slovensku a Európe nám nevysvetlili,prečo vlastne je tá kríza a len trepali dve na tri,čo nedávalo žiadny zmysel. Čo sa stalo?

Židovská Košer Nostra

Židovská Košer Nostra

Po plánovanom rozpade sovietskeho zväzu roku 1990 Litva,Estósnko nemali skoro žiadne dlhy,čo je ideálne pre priemyslovo vybudovaný štát s hospodárstvom v štátnych rukách. Finančná židovská mafia zo západu a ich agenti v Litve a Estónsku plánovali rozpredať-rozkradnúť národné hospodárstvo v podobe známej u nás ako privatizácia. Začalo sa predávať,ale banky potrebovali na privatizáciu peniaze,ktoré si požičiali od židovských bánk-úžerníkov z Nemecka a Švédska. Tak sa privatizovali fabriky,elekrárne, vodohospodárstvo,obchody,domy,byty atd. Tak to šliapalo asi 15 rokov,Litva a Estónsko vstúpili do ďaľšieho diabolského spolku EÚ,lebo splnili požiadavku EÚ a rozpredali svoje hospodárstvo košernej mafii . To bola podmienka vstupu do EÚ.Koncom roku 2008 však banky v Litve nemali na splátky košerným bankám z Nemecka a Švédska, lebo sprivatizovaná ekonomika poväčšine skrachovala,alebo privatizéri zo zahraničia zatvorili fabriky a začali dovážať tovar z košerného západu. Ľudia čo kúpili domy a byty nemali na splátky,lebo stratili robotu,banky ostali nasucho a žiadali si ďaľšie pôžičky. Košerné banky z Nemecka ,Švedska a EÚ im povedali hop,musíte šetriť,ináč pôžičku nedostanete. Podienky šetrenia im poslala EÚ košer banka a to nasledovne:

1. Šetriť na školstve, znížiť  počet lôžok v nemocniciach a znížiť počet lekárov,zdravotných sestier na polovicu. Zredukovať platy v zdravotnícstve.

2.Znížiť na minimum prodokciu v poľnohospodárstve a zdaniť donáce produkty na maximum,zvyšiť dovoz potravín z Nemecka a Švedska.

3.Znížiť výrobu taxtilného priemyslu na minimum,zdaniť a postupne zatvoriť.

4. Zvýšiť dane s príjmu ľuďom a malým podnikateľom.

5.Z pôžičiek nesmiete financovať oživenie vlastného hospodárstva. Pôžičky budú len na splátky bankám z Nemecka a Švédska.

6. Zvýšiť počet ľudí odísť za prácou do zahraničia.

Takéto podmienky boli dané Litve EÚ a MMF, vedú len k jednému a to vrátiť litvu naspäť do doby feudalizmu, zredukovať populáciu Litvi na minimum.Takéto podmienky teraz dostala aj Slovenská vláda.

Ľudia Litvy nedlžia nikomu žiadne peniaze a musia platiť to čo si požičali banky na nepotrebnú privatizáciu. Musia zaplatiť to čo košerní politici rozkradli pre seba a ich kumpánov z košerného západu a ich agentov v Medzinárodnom Menovom Fonde a Svetovej Košernej Banke.Európska Únia nepotrebuje prosperujúce štáty východnej a strednej európy ,potrebujú len nových spotrebiteľov na nákup košerného tovaru z Ameriky,Číny a západu./” Číňania neplatia daň z príjmov´a nie je je tam kríza,lebo nedovolia košernej mafii robiť to čo robia u nás.”/

ISLAND.

Len nedávno otriasla svet finančná kríza na Islande, kde žije len 350 000 ľudí. Banky na Islande skrachovali a dlhujú investorom z Anglicka,Holandska,Dánska,Francúzska …. miliardy dollárov.Investormi boli väčšinou súkromné osoby,dôchodcovia, dôchodcovské fondy atd… .  Židovské média na Slovensku a vo svete sa plazili ako hady a pretekali sa v lžiach.Čo sa stalo na Islande? Islandská vláda dostala úplatok od Košernej mafie z USA,aby sprivatizovala štátom vlastniace banky a tak rapídne oživila ekonomiku Islandu. Po sprivatizovani Islandské banky v košerných rukách začali prosperovať,lebo využivali dobré meno Islandu. Nalákali ľudí vysokými úrokmi a ľudia z celého sveta začali otvárať kontá v “ISAND SAVING BANKS”. Za päť rokov sprivatizované košerné banky vzrástli na desať násobok celej ekonomiky Islandu. A investovali hlavne v Rusku ,kde investície boli napojené na židovskú mafiu a peniaze záhadne zmizli. Židovskí mafiáni z Ruska zmizli v Anglicku a Israeli aj s peniazmi. Miliardy, ktoré židovská košerná mafia cez Island vytunelovala,žiadali vlády Anglicka,Holandska,Francúzska atd. vymáhať od Isalndu,ale Island nemohol zaplatiť ani úroky ,nieto astronómické sumy dlhov po privatizácii košernou mafiou. Islandu bolo nadhodené,že musia vstúpiť do EÚ,aby sa kvalifikovali na úver. Ľudia na Islande povedali razantne nie EÚ.

Pred mesiacom ľudia na Islande volili,že nebudú platiť za sprivatizované súkromné banky ani “HALIER” . A tomu sa hovorí rozum. Takto isto by mali postupovať vlády na Slovensku, Grécku,Španielsku,Nemecku a po celom svete. Finančných židovských špekulantov-teroristov z USA a Anglicka pozatvárať a povešať na výstrhu ostatným. Súkromné košerné banky narobili dlhy,tak nech si ich aj platia.

GRÉCKO.

Šiesteho mája 2010 košer Wall street finacial market krachol v 15 tich minutách o 1000 bodov . Slovenská židovská tlač vám nahovárala,že sa to stalo chybou človeka na počítači a iné nepodložené klamstvá ako vždy. Americký congress dňa 6 mája chcel presadiť nový zákon na reguláciu finačných inštitúcii a burzu cenných papierov. Chceli zakázať counterfeiting-falšovanie čo sa na burze volá “SHORT SELLING “-Krátky predaj-špekulácia-proste predávajú akcie a hneď obratom kupujú za nižšiu cenu.Tieto akcie ani neexistujú,sú len fikcionálnym stvorením košernej mafie z Medzinárodného Menového Fondu,Svetovej Banky a ich Košernej koreligijnej mafie na svetových burzách. Grécka vláda a Papandreu dobre vedia,že Grecko priviedla do krachu košerná mafia z USA “Goldman Sachs”a spol. týmto spôsobom zvaným “Short Selling”,Krátkym predajom.Grécko je nútené  EÚ, aby rozpredali svoje národné hospodárstvo židovskej košer mafii z MMF a Svetovej Banky inak bude Grácko vo vojne,alebo ich postihne zemetrasenie ako Japonsko.Nemecká košerná kancelárka sama povedala,že Grécko bolo zrazené na kolená špekulantami za účelom priviesť EURO a európu na kolená,tak aj natom niečo bude. Tým istým spôsobom bolo zrazené Nemecko na kolená v rokoch 1922 až 1933.

SLOVESKO.

Po plánovanom krachu komunizmu Slovensko nemalo žiadné dlhy,ba bolo v PLUSE najmänej 6 miliard dollárov čo nám dlžilo Rusko.Čo sa stalo Litve to sa deje aj u nás na vlas podobné . Dnes Slovenské košerné súkromné banky dlžia košerným bankám prevážne z Nemecka a kto vie ešte odkiaľ ,70 miliard dollárov. Na Slovensku košerná mafia zo Svetovej Banky a MMF nainštalovali židovské čudo Radičovú , lebo minuli na jej kampaň najmenej 150 miliónov dollárov , len aby zlikvidovala so svojími kunpánmi zo SaS,KDH,HID to čo ešte na Slovensku zostalo Slovenské. Slovensko rozkradli a väčšina peňazí čo fabriky na Slovensku zarobia sa vracajú do zahraničia. TELEKOM,ktorí 51 percentný podiel vlastní košerná mafia z Nemecka odmietol vyplatiť Slovenskej republike 49 percentný podiel zo zisku vo výške 264 miliónov EUR a žiadali odkúpiť podiel Slovenska. Elektrárne tak isto sprivatizoval židocigán Dzurinda za miliardový úplatok so svojími kunpánmi košernému ENELU s Talianska a ľudia čo zaplatia za elektrinu , košerný ENEL ich vyvezie do Talianska a zvyšok rokradne židovská košerná mafia na Slovensku v podaní zlodejov a vrahov v Slovenskej vláde.Slovnaft židocigán Dzurinda s vrahom Miklošom predali košerným Maďarom,ktorí ,len za tento rok vyviezli do Maďarska 60 miliónov EUR.  Takto to ide dokola a ľudia čo zarobia zaplatia dane a za služby plynú do zahraničia a Slovensko nebude môcť za chvíľu platiť ani úroky z úrokov.Či už niekto vyšiel z krízy požičiavať si na platenie úrokov s pôžičiek a rospredávať svoj majetok? K čomu to povedie? To si domyslite sami.

Na  zlodejov a vrahov v Slovenskej vláde,ktorí ani nie sú Slováci nepomožu žiadne mierumilovné protesty ani štrajky.Väčšina ľudí nemá čas na protesty a štrajky,lebo majú čo robiť ,aby nepomreli hladom. Košerná vláda na Slovensku je pripravená odraziť  protesty,tak ako v Grécku či Španielsku. Chlapi čo máte ešte rozum ozbrojte sa. Nekupujte televízory,cigarety,alkohol,ale “SAMOPALY VZOR 58 ALEBO KALAŠNIKOV” , všetko čo strieľa a veľa-veľa munície,budete to potrebovať.

BANKA.

Ako žijú a z čoho banky? Banky majú v mestách tie najkrajšie a najdrahšie budovy a žijú len zo židovského vynálezu,úžernícstva . Len málo kto vie ich tajomstvo. Banka zo základnýám imaním napr.100 miliónov dollárov môže rozdávať pôžičky až do výšky desať násobku ich imania, lebo ľudia stále niečo vložia a tým sa peniaze točia aj keď banka tie peniaze nemá žije z úrokov neexistujúcich peňazí. Napríklad na pôžičke za dom na splátky 15-30 rokov dlžník zaplatí tri-štyri krát viac než si požičal . To sú astronomické neľudské sumy,diabolstvo od žida a len ťažko sa z takého úveru dá vycúvať. Keď ľudia nemajú na spláty banky krachujú,lebo požičali to čo vlastne nevlastnia. To sa stalo v USA kde banky ako košerná Goldman Sachs požičiavala aj 300 krát viac než mala , no a čo veď košerná vláda USA im dala 9 biliónov dollárov zadarmo.

To isté robí Slovenská košerná vláda,keď si len nedávno požičiala 1 miliardu od Nemcov a rozdala to bankám,ľudia dostali cestoviny a múku. Na Slovenských chlebodárcov-družstvá uvalili 18 percentnú daň,aby zničili náš chlieb. Zahraničné vyrobky môžu bez dane , lebo zaplatia zlodejom a vrahom v slovenskej vláde. Vyberte svoje vklady z bánk,nedržte tam nič ,tento system sa musí žničiť,prv než tento systém zničí nás.

VÝCHODISKO.

Znárodniť Slovenské elektrárne.Znárodniť Slovnaft.Znárodniť Výchoslovenské železiarne a všetky strategické podniky na Slovensku,lebo všetky boli podvodom sprivatizované-ukradnuté. Zrušiť všetky súkromné banky.Nechať skrachovať na ich vlastné riziko bez podpory a garancii štátu. Pozatvárať najvyšších sudcov a prokurátorov a to Harabína,Trnku a ich predošlých do roku 1993 , lebo boli , sú súčasťou mafie čo rabuje,okráda a vraždí Slovensky ľud. Harabína súdiť ako drogového mafiána aj s jeho kunpánmi z Albánskej mafie. Deportácia všetkých muslimov,albáncov a čiernych afričanov. Pozatvárať finančných teroristov z PENTY, JT atd. Pozatvárať všetkých politikov  Slovenskej vlády a odsúdiť za vlastizradu na výstarhu tým čo prídu po nich. Za vlastizradu je len jedno “POVRAZ alebo GUĽKU”.Vrátiť sa ku korune. Vystúpíť z Medzinárodného Menováho fondu , a NATO /N-orth A-tlantic T-erorist O-rganization./ Slovensko si začne vydávať peniaze samé,bez toho,aby platilo úrok košernej mafii z EÚ a MMF. Zrušiť daň s príjmu a požičiavať peniaze poctivým pracujúcim ľuďom bez úroku.

Byť poslancom alebo prezidentom je služba nie privilégium.Poslanec alebo prezident je sluhom ľudu a vlasti nie pánom,vrahom a zlodejom. Neexistuje také niečo ako poslanecká imunita a končí na konci hlavne . Treba pripomenúť tým zlodejom a vrahom v Slovenskej vláde , kto je na Slovensku pánom.

“Kupujte zbrane “!!!

M.J. Dzurja

jún 19, 2011 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: