KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Nekošerná pravda o Libyi.

Košernú dvojčatá Obongo a Bush.

Košerné dvojčatá Obongo a Bush.

To čo píšu o Libyi zajordánskí židovskí cigáni v Slovenských a svetových médiach je samá lož. Tí takzvaní rebeli sú banda arabských hrdlorezov a drogových mafiánov , agenti mossadu a hlavne Al CIA-DA USA  /čítaj AL CIAJEJDA/. Táto banda je podporovaná najväčšiou teroristickou orgánizáciou na svete NATO, N-orth A-merikan T-erorist O-rganization.

Lokberie bombový utok neurobila Líbya,ale teroristický miništát Israel Al Satan. Americké židovské impérium zdiera ekonomicky Európu,Grécko,Írsko,Portugalsko a na rade je celá európa. To im je málo a potrebujú ešte aj majetok Líbye,lebo Kadáfi odmietol vydieranie amerických židov z MMF a Svetovej Banky.

Líbya je jedna zo štyroch krajín na svete čo nepatrí do Medzinárodného Menového Fondu a neplatí žiadný úrok židovskej bankovej mafii.

Kadáfi za štyridsať rokov čo šéfoval Líbyi urobil z nej raj pre jej obyvateľov. Keď nastúpil ako hlava štátu sľúbil,že každej Libijskej rodine vybuduje zadarmo byt,alebo dom a kým sa to nestane jeho otec a mama budú poslední. Kadáfi svoje slovo dodržal do bodky.

Každý Líbijčan mal 100 percentnú bezplatnú zdravotnú starostlivosť,včetne liekov. Keď nebola nejaká zložitá operácia dostupná v Líbyi Kadáfi to 100% financoval v zahraničí. Všetko školstvo a university zadarmo. Ak niekto mal možnosť študovať v zahraničí Kadafi to 100 % financoval.

Zavlažil veľkú časť Líbye,lebo Líbya bola zo 75 percent púšť Sahara. Urobil z Líbye sebestačnú krajinu v potravinách. Každý kto chcel farmárčiť-gazdovať dostal od štátu ZADARMO,traktor,obrábacie stroje,dobytok a ovce , neplatil žiadne dane.

Každý novomanželský pár dostal od štátu bezúrokovú pôžičku do 100 tisíc dollárov splatnú na tritdsať a viac rokov. Podnikatelia a celý národ mohol čerpať pôžičky bez úrokov. Pracujúci neplatia daň z príjmov.

Elektrina bola zadarmo všetkým obyvateľom Líbye.

Kadáfi nebol a nie je diktátor ako tvrdí kašerná cigánska tlač a národ ho miluje.

Diktátori,vrahovia a zlodeji sú všetci v Slovenskej vláde , vrátane každej európskej krajiny a Al Satan žid Brusell.

Väčšina Slovákov by sa radovala a pre Slovensko by bolo veľmi prospešné,keby NATO bombardovalo Slovenský parlament v plnej prítomnosti poslancov a z parlamentu by nezostala len 100 metrová diera do zeme.

TU SI POZRITE STRÁNKU-VÍDEA  A PRAVDU O LÍBYI KTO SÚ TÍ tzv. REBELI. VAROVANIE  DRASTICKÉ VIDEA NEVHODNÉ PRE DETI A CITLIVÝCH:

http://www.obamaslibya.com/

jún 29, 2011 - Posted by | Uncategorized

Jeden komentár »

  1. […] organizácia z USA a Londýna sponzorovali tzv.Arabskú jar v Tunise,Egypte a hlavne k v Líbyi,kde museli bombardovať mierulotvornú krajinu a zavraždiť M.Kadáfiho . Nastoliť tam svojho košerného agenta z Al CIA DY a hlavne novú centrálnu košernú […]

    Spätné upozorenie od Voľby v Rusku . Kto Financuje Zlodejov a Vrahov na Slonensku. « KOŠER NOSTRA | január 1, 2012 | Odpovedať


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: