KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Terorizmus v Nórsku-Práca mulov z Mossadu.

Anders Behring Breivik Slobodný murár.

Anders Behring Breivik chorý Slobodný murár.

Anders Behring Breivik ,slobodný chorobomyselný murár,čo miluje Israel.

Horor v Oslo sa stal presne na deň ako židovskí teroristi vyhodili do vzduchu “King David Hotel” v Jerusaleme 22. júla 1946 a tento deň sa môže datovať ako deň začiatku terorizmu židmi na planéte Zem.

Tí ľudia čo si hovoria novinári,žurnalisti dneska v židoboľševických médiach, profitujú na takýchto masakroch,vedome cigánia a zavádzajú ľudí lžami,polopravdami,takýto novinári majú “charakter svine” a je ich 99,9 percentná väčšina. Takéto lži čo vysielajú a tlačia Slovenské a svetové židomédia o masakri v Nórsku sa nedajú viac ani čítať ani počúvať.

V Nórsku je epidémia znásilňovania,kde dovezení africkí moslímovia  znásilnili najmänej 2700 dievčat v krajine päť miliónov ľudí.Všetci znásilňovači boli moslimovia a postihnuté boli biele kresťanky od 13 rokov.Štrnásťročné dievčatko bolo znásilnené štryrmi muslimskými zvieratmi.Nemohla to psychicky uniesť a spáchala samovraždu.Toto vám židoboľševická špína zabudla ukázať v televízii a novinách. Znásilňovanie a kupliarstvo je nový šport pre moslimskú špínu v Európe a Amerike.Slávne židoboľševické média mlčia ako by sa nič nedialo,veď su to len bieli kresťania.

V Nórsku je 2000 židov a nevyťahujú sa tak ako na Slovensku. Židia v Nórsku sú informovaný Israelskou vládou,neobliekať sa ako židia,nepútať na seba pozornosť,lebo Nórska vláda a Nóri nie sú príliš naklonený židom.Norska vláda je za vytvorenie Palestínského štátu a v deň 22 júla 2011 na ostrove “Utoja”,mládežníci mali stretnutie na podporu Palestíny a bojkotu Israela.

Nórska polícia má ruky v zakrývaniu skutočnosti a chcú to všetko zvaliť na Andersa Behringa Breivika a vytvoriť z neho nového “RAMBA”.Ako to,že polícia vedela meno “Andersa Behringa Breivika”,ešte pred tým ako dorazili na Ostrov Utoja a trvalo im to 90 minút?Vzdal sa polícii hneď ako polícia zvolala jeho meno , len tri minúty potom čo dorazili na ostrov.Svedkovia hovorili o viacerých strelcoch,kde a kto sú?

Polícia zadržala už pred tromi dňami ďaľších šesť ľudí V Oslo a do dneska taja kto to je. Do dneska nevedia kto vlastne a kde nastražil bombu a nevedia kto to bol.Bomba bola nastražená blízko kancelárie premiera,justície,ministerstva ropného priemyslu a polície. Anders Behring Breivik sa k tomu nepriznal a hneď prvý deň Slovenské židoboľševické a svetové žido média hlásali,že sa priznal a urobil to sám.Dneska už hovoria,že nie je sám. Nórska polícia žiadala Nórsky súd ,aby Anders Behring Breivik vypovedal,len na polícii,bez médii,bez svedkov a slávny sudovia im vyhoveli.

Anders Behring Breivik držal anti-islamsku mienku /a kto drží pro islamsku?/. Bol silným zastáncom miništátu štátu Israel.Pozdvihoval Israel,že nedal moslimom tie isté vymoženosti ako západná európa. Anders Behring Breivik povedal”nastal čas,aby Nórska vládna strana prestala podporovať Palestíncov a podporovala ,kultúrnych bratov v Israeli.

Anders Behring Breivik ,údajný vrah bol silným uznávačom “TEA Party USA” a jej židovskej vodkyňo-hovorkyne Sarah Palin.Veril,že veľká búrka ešte len príde,keď sa v Európe prebudia revolucionárni konzervatívci.
Bomba v aute a jej sila nesie podpis tajnej služby a to menovite Mossad Israel a nie nejakému chorému idiotovi so sklonkami podporovať teroristický miništát Israel.

Andersa Behringa Breivika a jeho čin prisovali k bombovému útoku v Oklahoma city 19 apríľa 1995,čo bolo pripísané T.McVeightovi ,ktorí vraj zaparkoval auto s bombou pred federálnou budovou ,ale pravda je inná,lebo bomby boli vo vnútri budovy , najmänej štyri a dve ešte neexplódovali.Budova v Oklahome bola vyhodená do vzduchu Mossadom ,ktorí uložil bomby s pomocou FBI do federálnej budovy v Oklahome city,ale svedkovia boli ignorovaní a niekoľko policajtov a novinárov čo neboli ticho skončili s guľkou v zátylku.Bomba čo vraj nastražil Timothy McVeight pred budovou by rozbila len okná , ktoré boli vytrieštené do vnútra budovy nie vonku z budovy.Tymothy McVeght bol hračkou v rukách Mossadu,tak ako Anders Behring Breivik.

Prečo?

Nórsky ropný priemysel,ktorý je hodný 460 miliard Dollárov a Nórska vláda vyškrtla z konkurzu dve Israelské firmy a to kôli politike Israela voči Palestíncom v Gaze.V deň bombového útoku Nórska vládna strana držala zhromaždenie na bojkot Israela. Norska vládnuca strana žiadala zastaviť bombardovanie Líbiye a bola pripravená vystiahnuť svoje jednotky z NATO.Bombardovanie Líbiye Američanmi a Natom je na pokyn tel Avivu lebo ten polo-čierny žid v Bielom dome je sluhom Tel avivu.

Nórska vládnuca strana bojkotuje teror štát Israel.

Nórska vládnuca strana bojkotuje teror štát Israel.

Anders Behring Breivik mozgovo chorý “Slobodný murár”,milujúci Israel , hračkou v rukách Mossadu.

Vraždenie deti a žien je prioritou Mossadu nie nacionalistov. Toto isté urobil Mossad v Oklahome city 19 aprila 1995 ,11.septembra 2001 v New Yorku a veľa terorizmu v arabských krajinách. Mossad si stále vyhľadá obetného baránka.Tak to bolo v prípade vraždy J.F.Kennedyho,jeho brata B.Kennedyho,Oklahomy city,Lockberie a 9/11/2001 atd..

Nacianalista miluje svoju vlasť , pravdu , čistého ducha a kresťanskú vieru a nikto z pravých nacionalistov,nevraždí deti , ženy , svojich bratov tej istej rasy , lebo farba našej pleti je naša unforma.Nikto z nacionalistov nikdy nepodporí teroristický miništát Israel.

Nad židmi sa prelieva pohár trpezlivosti aj s ich žido-európskou úniou.Nacionalizmus je to čo im prekáža na ovládnutie sveta. Urobia všetko preto,aby sa ich impérium nerospadlo.Majte sa na pozore. Nedávajte sa do spolkov z moslimskou špinou alebo židom,lebo ťažko rozoznať žida od moslima .Moslim a žid sú rodný bratia , antikristi.

M.J. Dzurja

júl 26, 2011 - Posted by | Uncategorized

3 komentáre »

 1. nemozem suhlasit s proti moslimskou agresiou. Zijem v Londyne a pracoval som ako ucitel s moslimami a detmi a nemozme ich porovnavat so zidmi. Moslimovia nie su nebezpecni a takisto maju silnu vieru v alaha a su ovela disciplinovanejsi ako krestania napriklad. Medzi moslimami nenajdes 16 rocne slobodne matky ako medzi krestanmi. Ja mam moslimov rad a nikomu nic neurobili ani neurobia a nikoho neohrozuju na rozdiel od zidou!!!

  Komentár od lukas | december 23, 2011 | Odpovedať

  • Mali by ste pane emigrovať do Egypta,alebo hociakej arabkej krajiny a otvoriť tam kostol na druhý deň by Vás v ňom upálili aj s kresťanmi. Araby sú taká špina sko židia,len majú rozdielnu vieru,ale obe viery sú vyznávaním antikrista.“1Ján 2:22 A kto je lhár, ak nie ten, kto za­piera, že Ježiš nie je Kris­tus? To je ten an­ti­krist, kto za­piera Otca i Syna. 23 Ni­kto, kto za­piera Syna, ne­má ani Ot­ca; kto vy­znáva Syna, má aj Ot­ca.” Slovo arab je zo starohebrejštiny a znamená MIEŠANEC=bastard. Žid a arab sú genetickí bratia,degenerovaní bastardi čo nenávidia bielu rasu. V roku 1815 nás bielych bolo na planéte Zem viac než polovica a dneska je nás 8-9% a rapídne klesá,lebo z bielej ženy židia urobili propagandou kurvu na planéte Zem. Druhá časť bielych žien rodí arabom a negrom,ďaľšie potomstvo čo bude nenávidieť bielu rasu. Jedinný neodpustiteľný hriech Kresťanstva je rasove miešanie. Rasovo sa nemiešať je zákon Biblie pre rasu Adama-Bielu rasu.Žijem v zahraničí už 15 rokov ,viem čo je to arab a žid a možno pred 10 timi rokmi som bol natom ako vy , Vás tá láska k arabom rýchlo prejde ako psa auto.
   https://koschernostra.wordpress.com/2011/03/04/prejav-emmanuela-rabinovica-na-zjazde-rabinov-europymadarsko-1952/

   Komentár od kristogenos | január 3, 2012 | Odpovedať

 2. Věčný Žid aneb vraždění, vykořisťování a drancování národů podle 3000letých židovských plánů

  O osudu světa bylo pravděpodobně rozhodnuto před 3000 lety. V té době totiž podle zasvěcených kruhů znalců židozednářské otázky vznikly tzv. Protokoly sionských mudrců – židovský plán na ovládnutí světa. Byly napsány pravděpodobně v období kolem roku 929 př. Kr. za vlády krále Šalamouna jemuž je připisován vznik světovládných tendencí Židovstva jako národa vyvoleného. Přirozeně, že se jejich obsah po celá staletí měnil podle okolností a podmínek života Židů. V nejnovější verzi je tento obsah znám z roku 1897 kde byly tyto protokoly čteny na paralelní tajné schůzi asi 40-50 delegátů židovského zednářského řádu B´nai B´rith u příležitosti I. sionistického kongresu v Basileji. Obsah protokolů v této nové podobě je připisován Achadu Haamovi, jenž v Oděse založil tajný řád Bene Mosche (Synové Mojžíšovi), který se řídil rituály zednářské lóže. Tyto paralelní tajné schůze u příležitosti sionistických kongresů se konaly znovu v roce 1899 a 1903. Na schůzích B´nai B´rith bylo mimo jiné rozhodnuto o vyvolání I. světové války a bolševizaci Evropy.
  Židé přišli do Evropy ve 2. století po rozprášení Římany v Palestině. Do Evropy přišli přes Cařihrad a Iberský poloostrov z blízké Afriky už se skrytým cílem a tím bylo dřívější či pozdější zničení a ovládnutí národů. Zmocnili se obchodu, který prakticky zmonopolizovali, a celá území vykořisťovali obrovským lichvářstvím, což vedlo k obrovským pogromům, kdy byli Židé vyháněni postupně ze všech zemí. Tehdy byla jediným vážným odpůrcem Židovstva katolická Církev, která je držela v ghettech, a uplatňovala proti nim protižidovské zákony. Proto Židé po celá staletí pronikali do katolické Církve (falešným obrácením) s cílem změnit její učení a tím jí zlikvidovat. Proto neustále zakládali a zakládají bludná a heretická kacířská učení, i sekty jako byli kataři, valdenští, husité, ariáni, albigenští, atd., atd. V současnosti jsou to Svědci Jehovovi, mormoni, atd. V průběhu staletí jich byly stovky. Je prokazatelné, že všechny tyto sekty byly vždy z pozadí zakládány, financovány a podporovány Židy s cílem zničit katolickou Církev a ovládnout křesťany.
  V nenávisti vůči křesťanům zacházeli tak daleko, že hromadně otravovali studny a tím způsobili obrovské epidemie moru ve 14. a 15. století, a rovněž neustále páchali rituální vraždy, především na malých dětech, ze satanské nenávisti vůči Kristovi a křesťanům. Je známo několik stovek soudně prokázaných židovských rituálních vražd, spáchaných v průběhu celých staletí. To jsou ovšem případy známé, prokázané, ale ve skutečnosti to budou pravděpodobně desetitisíce obětí. Dnes tyto vraždy páchají zcela anonymně a je logické, že obětí musí být mnohem více.
  V dnešní době jsou Židé nejmocnějším elementem zemí atlantského seskupení: USA, Velké Británie, Holandska, Španělska, Portugalska, Francie a Belgie. Hlavní atlantskou zemí je Velká Británie – USA jsou pouze jejím výkonným a mocenským aparátem. Židovstvo, které bylo v Anglii emancipováno Cromwellem v 17. století, získalo prostřednictvím Disraeliho jako předsedy vlády Velké Británii tehdejší velmocenské postavení. Židé také vtiskli těmto zemím svojí obchodnickou mentalitu, a zavedením tzv. demokracií v těchto státech získali naprostou kontrolu nad jejich finančním a politickým životem. Jako národ, považující se za vyvolený k vládě nad světem, používají Židé atlantské země jako prostředek k uskutečnění svých cílů. Založili zednářské lóže, Weishauptovy ilumináty i tisíce jiných organizací, jejichž prostřednictvím provedli revoluce v Americe a později ve Francii (Velká francouzská revoluce, název je mylný, protože to byla revoluce zednářů a Židovstva).
  Intelektuální centrum židovské moci ve světě je tedy Anglie. Mocenské centrum bylo ve druhé polovině 19. století přeneseno do USA. Finanční anexi (ovládnutí) USA prováděli především němečtí Židé Baruch, Warburg, Kuhn, Loeb, Lehman atd., kteří přišli do USA v 19. století z pověření bratří Rothschildů.
  V čele světové židovské finanční skupiny stojí Rothschildovo finanční a bankovní impérium s Bank of England, která mu náleží stejně, jako ovládá všechny banky v London City. V USA jsou to především Chase Manhattan Bank (Rockefellerův institut, dříve banka Kuhn a Loeb), Bank of America, Bank of J. P. Morgan, U. S. Bank, Citicorp, CRF, atd. Toto židovské konsorcium dnes vystupuje pod krycími světovými bankovními domy jako je Světová banka, Evropská banka pro rozvoj, Mezinárodní měnový fond (MMF) a desítkami investičních společností, jejichž posláním je tzv. vytunelování národního bohatství států. Kupříkladu Sörös, maďarský Žid a vazal Rothschildova domu, je jeden z největších finančních a bankovních spekulantů současnosti. Spolu se Židem Sachsem je autorem tzv. šokové terapie, která byla aplikována ve státech Střední a Východní Evropy, a která zničila jejich národní ekonomiky. V Československu byla šoková terapie provedena Židem V. Klausem, v Polsku jí řídil Žid Balcerowicz, atd.
  Samotné židovské snažení o vládu nad světem, jak už bylo řečeno, je velmi staré a jeho současná tvářnost pochází z 18. století založením Velké zednářské lóže anglické v roce 1717. Poté byly zednářské lóže postupně zaváděny do všech států světa. Právě prostřednictvím těchto lóží ovládá Židovstvo politiku na celém světě. Zednářské lóže jsou pokračováním tajných sdružení, které Židé založili už v Babylonském zajetí roku 587 let př. Kristem.
  Základy geostrategie Židovstva byly pro 20. století formulovány na I. sionistickém kongresu v Basileji r. 1897 (respektive na už zmíněných tajných schůzích židovského zednářského řádu B´nai B´rith), kde bylo rozhodnuto o vyvolání I. světové války, jejímž cílem bylo rozbití mocenského bloku křesťanských států – monarchií – Rakouska-Uherska, Německa a Ruska. Zároveň s tím měla být likvidována moc katolické Církve.
  Nejbohatším a nejmocnějším státem Eurasie bylo Rusko, a proto bylo vystaveno bolševické revoluci, financované velkými židovskými bankami z USA, Německa, Velké Británie a Holandska. Marxismus a bolševismus nebyl vynálezem Rusů, nýbrž mezinárodních Židů. Byl do Ruska implantován a jimi pak udržován po více jak 70 let. Politika SSSR a světového komunismu nebyla řízena z Moskvy, nýbrž z New Yorku (kromě krátkých výjimek v době Stalinovy vlády, zejména po roce 1945). Naprostá většina sovětských komisařů byli Židé, kteří přišli do Ruska z východních čtvrtí New Yorku. Po této revoluci došlo k vyrabování Ruska a způsobilo téměř hospodářské zhroucení tehdy nejbohatší země světa. Bylo vyváženo zlato a drahé kovy, ale i dřevo, uhlí a téměř všechno přírodní bohatství země, především do USA.
  Po revoluci v Rusku měly být podobné revoluce provedeny i v Evropě: přepadení Polska Židem Trockým, revoluce Židů Liebknechta a Luxemburkové v Německu, Žid Béla Kun v Maďarsku a na Slovensku, atd. Tyto revoluce se nepodařily, protože křesťanské obyvatelstvo bylo ještě morálně odolné proti takové zhoubě, a kromě toho byly ve velkém rozsahu známé spojitosti takových revolucí s cíli Židovstva. V podstatě se jednalo o válku Židů proti nežidovským národům. Po těchto nezdarech vyvolali Židé v roce 1929 umělou světovou hospodářskou krizi zhroucením akcií na newyorské burze, která měla vytvořit znovu podmínky k instalaci bolševických revolucí v Evropě, a tím si Evropu definitivně podmanit, ale i to skončilo nezdarem.
  Proto musely být vytvořeny podmínky k vyvolání II. světové války (Světový židovský kongres vyhlásil Německu válku už v roce 1933), jejímž cílem bylo rozdělení Evropy na tzv. socialistickou a kapitalistickou, jako jednu z přípravných etap Židovstva na ovládnutí světa. Především šlo o likvidaci národního Německa, v němž je dnes bankovnictví a průmysl téměř výhradně v rukou Židovstva. Proto se také nyní vytváří tzv. Evropská unie, která bude znamenat definitivní podmanění kontinentu pod židovskou vládu.
  Evropská unie jako kontinentální stát má být předstupněm k ovládnutí světa, protože finálním cílem je vytvoření jediného světového státu – One World. Proto tzv. globalizace, o jejímž pozadí nemá naprostá většina lidí ani tušení.
  Jak už bylo řečeno, Židé řídí jim podřízené vlády prostřednictvím zednářských lóží, finančníků, atd. Jsou institucionalizováni, ovládají všechny celosvětové a nadnárodní organizace, které k tomu účelu zřídili – OSN, UNESCO, Trilaterální komisi, G7, Světovou banku, Evropskou banku, Mezinárodní měnový fond, atd., atd. Dnešní trojúhelník skutečné výkonné moci ve světě tvoří banky, tajné služby a zločinecké organizace, nikoli vlády států! Vlády jsou téměř bezezbytku podřízeny moci a vlivu tohoto trojúhelníku, jsou pouhými prostředníky, mluvčími skutečné moci. Proto je možné pozorovat eminentní exponování komediantů všeho druhu do vlád a parlamentů, protože současnost je řízena zednářským heslem „Ordo ab Chao“ (Řád z chaosu), které vyjadřuje poslední velký úder proti křesťanství a národním státům, na jejichž troskách pak má být zřízen Nový světový řád (New World Order), řízený satanskou filosofií New Age (Nový věk). Ten má vyústit v totální zotročení lidstva a nejhrůznější diktaturu. Cílem je jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie.
  Jako poslední prostředek k ovládnutí světa má být použito zhroucení finančního systému světa, který by vyvolal III. světovou válku. I když nelze vyloučit, že světová válka může být vyvolána i bez tohoto zhroucení. Proto bylo Židy zinscenováno 11. září 2001 – útok na mrakodrapy (patřily židovské rodině Rockefellerů) v New Yorku, aby pod záminkou boje proti terorismu byl svět udržován v permanentním strachu, a zároveň aby byly podle potřeby zlikvidovány poslední zbytky odporu v islámských státech i jinde. Rovněž tak pod touto záminkou může být kdykoli vyvolána světová válka!
  Co se týče převratů v roce 1989 ve státech Střední a Východní Evropy, tak ty byly samozřejmě pečlivě naplánovány a provedeny služebnami USA, SSSR a Izraele – CIA, KGB a Mossadem. Světové Židovstvo prostě stáhlo bolševismus ze světového dění. Zasvěcení Židé, kteří v Československu koncipovali rok 1968, E. Goldstücker, J. Pelikán. P. Kohout, L. Vaculík, O. Šik, A. J. Liehm, J. Procházka, atd., pokud se toho dožili, byli rovněž iniciátory převzetí moci v roce 1989. Proto také byla v roce 1977 založena Charta 77, jejíž vznik byl iniciován židozednářským vedením z Basileje. Chartu 77 řídilo přibližně 70 až 85 lidí, jejichž jádrem bylo 42 mluvčích. Byli to především rodiny Havlových, Dienstbierových, Rumlových, Paloušových, Hromádkových, Marvanových, Šternových, Němcových, Šabatových atd. Všechny tyto rozvětvené rodiny jsou Židé, svobodní zednáři a komunisté. Po roce 1989 přibližně 180 členů těchto rodin, jejich příbuzných a přátel, zaujalo pozice v nejvyšších státních diplomatických a hospodářských funkcích státu. Tato skupina občanů Československa byla pro své poslání schválena pověřenými orgány SSSR a USA (prostřednictvím StB, KGB, CIA a Mossadu). Souhlas vyslovovaly také zednářské lóže a židovské mezinárodní organizace.
  Židé a svobodní zednáři podnikli po řízených převratech v roce 1989 ve všech státech Střední a Východní Evropy frontální útok na mocenské pozice. Zmocnili se všech postavení v politice, finančnictví, hospodářství, justici, tisku, atd. Ve všech vládách a parlamentech ČR jsou po roce 1989 účastni Židé a zednáři. Kvalifikovaný zasvěcený odhad uvádí k datu červen 1999 tento údaj: „V parlamentu je cca 11% Židů a asi 23% svobodných zednářů. V senátu je cca 18% Židů a cca 22% zednářů – ostatní poslanci jsou bezvýznamní a bezcenní lidé, které uvedené odhadnuté počty dokáží ovládnout a řídit“.
  Židé mají v České republice celou řadu velmi rozsáhlých a vlivových agentur, jimiž zajišťují výběr a řízení činnosti vlády, parlamentu, senátu, vládních i samosprávných orgánů, médií, atd. Všechny politické strany bez výjimky jsou pod jejich kontrolou a také jimi řízeny. Česká republika byla zcela ovládnuta po roce 1990, kdy byly v březnu v Praze ustaveny zednářské lóže. Všechny složky veřejného života v naší zemi jsou pod jejich kontrolou: policie, soudnictví, zdravotnictví, diplomacie atd. Tato židozednářská expozitura má za následek začlenění České republiky do Evropské unie a NATO, zničení armády, aby se země nemohla bránit, ničení školství a zdravotnictví, ničení zemědělství, umělé zbídačení obyvatelstva a kolonizaci země (prodej národního majetku světovým židovským společnostem, bankám, pojišťovnám, burzám apod.)
  V přítomnosti už Česká republika nepatří Čechům, nýbrž mezinárodním Židům, především z Německa a USA, kteří vlastní cca 78% národního majetku České republiky. Obdobná situace je samozřejmě i v ostatních státech.
  A na závěr krátký citát z díla Johannese Rothkranze „Protokoly siónských mudrců se vyplnily!“: „O čtyři roky později na tzv. naléhavém shromáždění evropských rabínů 12. ledna (podle jiných 12. února) 1952 si byl maďarský vrchní rabín Emanuel Rabinowitsch v zdánlivě nerozborném kruhu svých lidí tak sebejistý, že naplno ohlásil i třetí a nejposlednější stupeň. Jeho prohlášení se však poněkud trapně stalo také známým po celém světě podobně jako kdysi Protokoly siónských mudrců:
  ‚Cíl, o nějž jsme po 3 000 let tak trpělivě usilovali, máme konečně na dosah. A protože je jeho vyplnění tak blízko, zdesateronásobili jsme svoje úsilí i obezřetná opatření. Mohu vás ujistit, že naše rasa zaujme své legitimní místo ve světě. Každý Žid králem, každý křesťan otrokem. (Nadšený potlesk přítomných!) Vyvolali jsme v Americe protiněmecké nálady, které vyústily v druhou světovou válku. Naším konečným cílem je rozpoutání třetí světové války. Tato válka na věčné časy ukončí náš boj proti gójům a naše rasa nesporně ovládne svět.‘“

  Komentár od žid zničí svět | február 23, 2012 | Odpovedať


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: