KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Zomrel Židovský Podliak,Ožran Havel.

Žid Havel a žid Bush.

Žid Havel a žid Bush.

Tí,ktorí ste mali radi opilca,zradcu, židovského agenta ŠTB, CIA (Cocaine Import Agency) a Mossadu Vaclava Havla zaplačte,lebo tento zradca,komunista,Eštebák ,zmätok zomrel.

Príčina smrti,otrava alkoholom.

Václav Havel,celý život predstieral,že bol antikomunista,bojovník za práva ľudu,ale v skutočnosti bol,komunista,zradca,podliak ,ktorí sa podieľal ako žid a židovký agent na rozkradnutí Česka a Slovenska vo svoj prospech a hlavne prospech jeho židoboľševických kumpánov z USA. Ako prvý ponovembrový maškarádny prezident a agent ŠTB ,roku 1989 hral komédiu,na ktorú sa on a jeho,židovskí kumpáni z ŠTB,CIA,KGB a Mossadu pripravovali desať rokov predtým. Účelom prípravy bolo ako najlepšie rozkradnúť národné hospodárstvo Čiech a Slovenska do židovských rúk v USA,Israeli a ostatných zapadoeuropkých štátov a židom ovládaných korporácii.

Havel sa podieľal na zavraždení Alexandra Dubčeka,ktorí bol zavraždený agentmi ŠTB a Mossadu. Zničil Slovenský zbrojárenský priemysel v prospech jeho židovských kumpánov v košernej západnej ekonomike. Jemu podobné židovké svine a ich agenti v Českej a Slovenskej vláde dnes ovládajú všetky média z Čechov urobili položobrákov a krajinu prostitúcie,bordelov , anglicky sa to povie “Jew Whore House International”! Zo Slovenska Havel pomohol urobiť krajinu žobrákov a keď sa Slováci nezobudia a nepovešajú “Do jedného tie židoboľševické kurvy v Slovenskej vláde,Slovensko a Slováci vymrú do troch rokov”!

Tí,ktorí ste mali radi Václava Havla príďte sa s ním rozlúčiť do Prahy. Jeho pozostatky budú hodené do mestkej stoky,nakrmiť potkanov,po Česky krysy.

Dúfam,že náš Boh a anjeli v nebi pripravili pre Havla najhorúcejšie miesto v pekle,kde sa bude škvariť po milénia.

Zbytok zradcov,zlodejov a vrahov v Slovenskej a Českej politike a médiach skončí veľmi skoro v jazere ohňa a potom rovno do pekla za Havlom a jemu podobným sviniam.

M. A. Richtar.

december 19, 2011 - Posted by | Uncategorized

13 komentárov »

 1. máš to trochu pomýlené, biela rasa a všetky! ostatné pohanské rasy sú pod ochranou Satana/Ea a jeho démonov, čo sú všetko pôvodní pohanskí bohovia z ktorých židia urobili démonov a vtĺkli nám do hlavy že to sú zlé bytosti ktoré nám chcú škodiť a ubližovať. vymysleli si pojem jedného boha yahweho a seba pokladajú za vyvolený boží národ. aby sa im podarilo podmaniť si všetky rasy na svete vymysleli najgeniálnejšiu lož na svete – kresťanstvo a fiktívneho “spasiteľa” ježiša krista. tak odtrhli človeka od jeho bohov, od prírody, od jeho duše a všetkých okultných vedomostí. v žiadnom prípade nebude židovský mesiáš ochraňovať vznešenú bielu rasu, tým si môžeš byť istý.

  Komentár od surobakianinpo | december 19, 2011 | Odpovedať

  • Tak také hlúposti som ešte nečítal. Židia sú z Biblie Edomejci , Kanaanci a Hitajci. Slovo žid je od Ruského slova Yid-yidlo-yidu , keď židia chodili po dedinách a žobrali jesť-jedlo to im zostalo ako YID a v Slovenčine je to Žid z východniarštiny ,východniari zjesť povedia “žid” . V angližtine slovo žid neexistovalo do 17 storočia. Ježiš nebol židom ,ale júdejcom z kmeňa Judah. Tých dvanásť kmeňov Israela je roztrúsených dneska v bielej európe. Bieli sú potomkami Adama a Evy na planéte Zem. Slovo Adam v starohebrejštine Aw-dwan , znamená-živá bystosť , ružovkastej-červenkastej pokožky , môže sa sčervenať v tvári , to platí len pre bielu rasu.Židia nie sú bieli.
   To ostatné čo píšete hraničí s debylitov. Sieg Heil !
   http://news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/742430.stm
   http://kristogenos.wordpress.com/2011/04/24/stratene-ovce-israela/

   Komentár od kristogenos | január 3, 2012 | Odpovedať

 2. Dobrý článek, moc děkuji. Ale lidé toto nechtějí vědět, a přitom by jim to tak otevřelo oči – politika, média, tisk jsou prosáklé židy, židozednáři nebo jejich poskoky. Ve Varech, kterým teď říkám Ivanovy – jsou samí rusožiďáci, který tam ovlivňují vše, jelikož většinová česká povaha je úplatná 😦 Mám ráda svoji zem, ale nemám ráda ty rusáky, kteří dokonce i v Praze mají svou azbuku – STOP MULTIKULTI (těch negrů a asiatů co je v ČR, no hlavně asiatů a STOP IMIGRACI – hlavně těch ruských občanů, vždyť mají tak velkou zem a ještě se u nás roztahují, někdy si říkám, že jejich úkol je rozeštvat mezi sebou české lidi (jedni mají rusáky rádi, jedni je nenávidí) a pomalu nás vystrnadit z naší země. Palacký měl pravdu, kdybychom zůstali pod Rakouským císařstvím, jsme v bezpečí (vím, to se taky mohu mýlit) – Zajisté to byl také plán všech rusů ve většina zemích ukončit císařství-království. Cara Mikuláše též zabili ruští žiďáci. Proti obyčejným rusům z Rusku nemám. Źidovský plán též odpoutat nás od naší víry, zničit naše ideje, naději, morálku, mravnost (Viz nejvíc stránek na netu je určitě “courových” a potom nás zblbnout Ksichtknihou, kterou nemám, to se jim totiž také hodí jako nástroj, vždyť i ten zakladatel se účastnil Bilderbergu, někdy nedávno. Smrt Havla neoplakávám, Kryl byl skutečný bojovník proti komunistům a v Havlovi se tak zklamal. Timur (rozuměj Havel) to měl s tou svojí partou dobře promyšleno.

  Komentár od Nadin | december 23, 2011 | Odpovedať

 3. Jinak Klaus vs. Havel bylo divadélko, také rozeštvat lid, na to jim ale naletělo spousta lidí. Oba totiž mají velký podíl na rozkrádání naší země. Oba jsou ze židovské rodiny. Havel tady zničil spousty podniků, čili jeho “Budou Vás strašit nezaměstnaností” je ukázkou čirého pokrytectví. A též mne naštval za Králíkárny – a dnes ty “králíkárny” stojí i 6 mega 😦 Též mám o tomto židoflaškovi článek : ale spíš tam píši sama za sebe pouze dovětky : http://againstbb.wordpress.com/2011/12/20/smrt-vaclava-havla/

  Komentár od Nadin | december 23, 2011 | Odpovedať

 4. Kterej kretén mohl celý tenhle web vůbec vytvořit !

  Komentár od Soya Soya | december 24, 2011 | Odpovedať

  • Nehledě na to, že je jeho obsah nelegální !

   Komentár od Soya Soya | december 24, 2011 | Odpovedať

 5. Velmi si sa rozčertil aj ked musím uznať máš v niečom pravdu , len škoda že si jediný.
  Hamba českému národu (nasrať na ich zlaté ručičky ) Ved sa musí K.Kril v hrobe obracať ked ešte aj po smrti ho ten čurák zožiera, dali mu zahrať Krilovku a pri tom Havel bol ten kurvakamarát čo ojebal Krila pri prevrate . Citát z dokumentu o Krilovi.
  Havel – Krilovi: Karle vem si svou kitaru a bež nieco zahrát na namestí a mi to tady zvládnem i bez tebe.
  To bol teda čurák ten Havel ako píšeš odrbal nás o výrobu tankov , prekujeme tanky na pluhy , bol jeden s jeho výrokov v revolučných dňoch , nech ho zem tlačí.

  Komentár od Dano Disident | december 24, 2011 | Odpovedať

 6. som uplne toho isteho nazoru a ked zdochol tento pes mala som velku ulavu a povedala som konecne som rada ze je nas viac co takto rozmyslame uz cicero povedal ze rackavy vodca privedie krajinu do zahuby

  Komentár od monika letrichova | december 25, 2011 | Odpovedať

 7. presne tak bol to židovský kolaborant vlastizradca,a podliak,a taký jemu podobný kurvia celí svet !!!

  Komentár od Himmler ! | január 4, 2012 | Odpovedať

 8. PRO Dano Disident – a Ty jsi ubožák, jsem Češka a můžeš mi říct, co jsem Ti udělala??? Znáš mne osobně??? Nebo všechny Čechy??? Nemohu za to, že židozednáři ovládli politiku, vše mají na svědomí politici, tak přestaň urážet všechny občany ČR. Slováci taky zrovna nejsou příkladem morálky či něčeho velkého, i moje babička (původem Slovenka, od 18 let v Čechách) se radši odstěhovala a dokonce naučila excelentně česky. Pomlouváte nás a hlavně že k nám jezdíte pracovat a ubírat Čechům práci, kolik Čechů asi jezdí za prací na Slovensko??? A když už píšeš jméno našeho doopravdického bojovníka za svobodu pana Karla KRYLA, tak jej piš aspoň správně, chudáku 😦 být tak navštívím stránky http://poslusnost.wordpress.com/ velice dobrá stránka – v češtině !

  Komentár od Solaris | január 7, 2012 | Odpovedať

 9. Poviem vám otvorene,že nenávisť je zlý radca.Pri pohlade na prejavy Adolfa Hitlera si myslím,,že bol súci do psychiatrickéj liečebni.Podobnú nenávisť v sebe živil nórsky Brejwik,ale neviem či vám to bude stačiť.Po revolúcii 89 v československu mi povedal jeden starší pán:To bola revolúcia ? aspon milion ludí bolo treba zlikvidovať povedal som mu súhlasim,ale od vás začať.

  Komentár od Ludvik Babič | január 20, 2012 | Odpovedať

 10. Toto je jedine realne opisanie toho ko..kota Havla a najvacsiu spinu vsetkych cias ( okrek tupeho kokota z ameriky Busha) , ake som doteraz pocul.
  Do pi.e s nim. Ja by som sa v zivote nemohol stretnut ani s Bushom a ani s Havlom, lebo by som ich pri prvom stretnuti rozj.bal po okoli. Nech je tomu koko.ovi zem vyj.ebana lahka ako olovo v zaludku. Pes baskervilsky vyjeba.y uz je v pekle. Dajte mi toho druheho kokota Busha nech sa s nim troska pohram s letlampou. Nespozna ho vlastna fajcarka do minuty. To vam garantujem.
  Hrdy slovak a
  Anti Bush a nepriatel Havla naveky.

  Komentár od Pjoter | február 14, 2012 | Odpovedať

 11. Zasraty chuj Havel uz je v rici. Pes jeden. Hned si dam flasku.

  Komentár od Pjoter | február 22, 2012 | Odpovedať


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: