KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Košer EÚ kríza,ala Žid z Goldman Sachs !!!

židoEÚnia 666

židoEÚnia 666

“Kto ovláda množstvo obehu peňazí v krajine, je absolútnym pánom všetkého priemyslu a obchodu. A keď si uvedomíte, že celý peňažný systém je veľmi ľahko ovládateľný, tak či onak  niekoľkými mocnými mužmy(židmi), nebudete sa nikoho pýtať, odkiaľ inflácia a kríza pochádza.”

James A. Garfield, President of the United States postrelený židovskou Bankovou mafiou 2 . júla 1881 , zomrel 19 septembra 1881.

Písal sa rok 1913 december 24. v americkom senáte sa prejednával na poslednú chvíľu pred Vianocami zákon na ustanovenie novej centrálnej súkromnej Banky,zvanej Federal Reserve. Prezidentom USA bol vtedy žid Woodrow Wilson , s niekoľkými židmi v senáte a zbytkom podplatených senátorov schválili súkromnú centrálnu banku,nazvanú Federal Reserve Banka. Ľudia nemali ani potuchy čo sa stalo,až po Vianociach im bolo oznámené,že Federálna Resesrve Banka bola ustanovená nato,aby sa už neopakovala žiadna finančná kríza. Nikto sa z ľudí nedozvedel,že táto banka bola v súkromných rukách asi šiestich židov.

Hneď rok nato títo židovskí bankári,ktorí vlastnili Bank of Endgland od roku 1694 začali prvú svetovú vojnu.Nebudem rozvádzať dôvody Prvej Svetovej vojny,dodám len toto,že Anglicko, Francúzsko,Nemecko,Taliansko,Rakúsko-Uhorsko boli manipulovaní do vojny vedením štátu,ktoré bolo v pevných rukách židovských bankárov od roku 1815.


Čo sa stalo v USA po Prvej Svetovej vojne v Amerike vo finančnej sfére,málo kto vie. Písal sa rok 1928 židovskí bankári pomaly vytiahli v tichosti z obehu 40 percent peňazí z obehu. Týmto aktom začali ceny tovaru prudko stúpať ako aj prudko stúpla nezamestnanosť.
Banky dávali pôžičky len na veľmi vysoké úroky,ale väčšinou nedávali žiadne pôžičky. 24 . októbra 1929 židovská košer Wall street papierova burza krachla a všetky banky sa zavreli. Prepadla panika medzi ľuďmi a z núdze začali predávať pozemky len, aby prežili. Pozemky,farmy, fabriky prepadli židovskej bakovej mafii. Takto židovská bankova mafia ziskala 60 percent ornej pôdy v USA prakticky zadarmo. 70 percent fabrík prepadlo bankám a finančným intitúciam.Od roku 1929 do roku 1941 zomrelo hladom najmenej 10 milionov mužov,žien a detí hladom.Kríza sa skončila zázrakom až,keď USA vošli do vojny.

Piateho mája 2011 burza cenných papierov na Wall street sa prepadla o 1000 bodov v priebehu piatich minút. Ždoboľševické média z celého sveta sa predbiehali v lžiach,kto to povie lepšie. Čo sa stalo?V to ráno 5. mája 2011 sa mal prejednávať v americkom senáte nový zákon,zakázať tkzv. Short sale , krátky predaj akcii,ktorým židovskí špekulanti manipulujú ceny papierov,ropy,tovaru,kurzy národných mien,dlopisy úžeru atd. , na burze ako chcú,hore či dolu. Senát USA dostal z Wall streetu,správu že ak nestiahnu tento zákon z rokovania, Wall street krachne economiku USA a dollar. Keď sa market-burza USA prepadla za 5 minút 1000 bodov,senát hneď stiahol zákon z rokovania.

Ku dnešnému dňu je dlh USA najmenej , v angličtine 211 Trillionov. V slovenčine je to 211 BILIÓNOV dollárov,to je viac než celý svet dohromady . Nikto si od USA nepýta dlh,lebo USA hlavné mesto je Tel Aviv a armáda USA je ako whore-prostitútka Israela. Z čoho žijú USA keď len 46 miliónov američanov žije na stravných kartách a 30 miliónov negrov na podpore štátu ako vyvolená nič nerobiaca rasa ,zlodejov a vrahov.Americká ekonomika je pornografia a jedovaté vakcíny. Zbytok USA ekonomie tvoria otroci v Číne.

Roku 2008 sa začala prepadávať ekonómia v niektorých europskych štátoch a ekonomika USA. Začalo sa hovoriť o dlhovej kríze najmä v Európe. Roku 2009 tzv. ekonomické fórum vo Švačiarsku,pod názvom:”Shaping post economic crisis”,Formovanie po ekonomickej krízy,akokeby niekto zastavil krízu. Toto všetko je len židoské HALABALA-HavaNagila Košer Nostra cigánstvo. Židovská košerná mafia si myslí,že každý je už hlúpy.
Tuto je hlavný dôvod európskej krízy. Židovská Banková mafia v roku 2008 vytiahla 40 percent EUROS z obehu. V niktorej krajine nie je kríza,len v krajinách EURA.Vytvárajú krízu,lebo v kríze najviac zarobia,košerné banky a košerné burzy cenných papierov,keď skupujú a konfiškujú, majetky,pozemky,hlboko pod cenu.
Nikto sa v žídovkých novinách neopýta,kto si pýta a kto vlastní dlhopisy Grécka a kto manipuluje nimi. Či už niekto splatil pôžičku – pôžičkou,keď nemajú ani na úroky. Či keď Grécko predá strategické podniky,štátnu lotériu,ostrovy,zdroj príjmov čo ich živia , z čoho budú platiť dlhy?
Hlavnou chybou,Grécka bolo vojsť do zóny EURA-JEWURA a ich prijatie bolo pripravené americkou košernou podvodníckou firmou Goldman Sachs. Goldman Sachs zakryli v papieroch dlh Grécka. Dlh Grécka bol vykúpený práve žídovskou podvodníckou firmou Goldman Sachs. Táto firma vyžaduje peniaze od Grécka a ECB,Európska Centrálna Banka im v tom asistuje,lebo ECB je súkromná banka v rukách amerických židov a ich hlavného mesta Tel Avivu.

Novým Premiérom Grécka je bez volieb bývalý vice prezident ECB a zamestnanec Goldman Sachs Lucas Papademos. Krachujúce taliansko dostalo do čela bez volieb Mário Monti. Mário Monti bol dlhodobým vysokým funkcionárom Goldman Sachs. A nakoniec to najlepšie. Novým prezidentom Európskej Centrálnej banky je Mário Draghi , taktiež bývalý vysoký funkcionár Goldman Sachs. Tak kto je pánom EÚ? Máte to ?
Pamätajte toto je len špinavá hra židovkých teroristov z fifnačných intitúcii Ameriky, Anglicka a teroristického štátu Israel a ich afilijáliek v Nemecku a po celej európe. Európska Centrálna Košer Banka netlačí skoro žiadne peniaze a bude predlžovať krízu ďalej a ďalej,kým nedoženie európu do hladomoru a občianskej vojny s 55 milionmi moslimov v Európe a ostatnou háveďou,ktorú natlačila do európy židovská košer mafia s agentmi po celej EU.
Slovensko. Čo čaká Slovensko ? Slovenské prosperujúce podniky rozpredali židovskí zlodeji a vrahovia s ich agentmi v Slovenskej vláde.Podniky čo zostali sa rozkrádajú a tunelujú veselo beztrestne. Ficová vláda odkúpila podiel SPP od skrachovaného YUKOSU za 241 milionov dollárov pred dvomi rokmi a židovska teroristka a vrahyňa Radičová s teroristom a vrahom Miklošom a cigánsko-židovským zlodejom a vrahom Dzurindom darovali SPP židom zo západnej EU a teroristickej skupine J-T.
Slovensko na počiatku rokov 1993 nedlžilo nikomu nič ba bolo v pluse asi štyri miliardy dolárov. Za desať rokov vrahovia a zlodeji v Slovenskej vláde tak gazdovali,že zadĺžili Slovensko 28,5 miliardami dolárov. Do konca tohto roku 2011 je to 70 miliard plus košerné úroky na ktoré si budú vrahovia a zlodeji musieť požičiať. Tieto hrôzostrašné sumy sú dlhom bánk a ich židovských agentov v Slovenskej vláde,nie vaším a Slovenským dlhom,my ich nemáme čo platiť.
Z prosperujúcich podnikov v cudzích rukách peniaze tečú do zahraničia a z tých pár zahraničných podnikov čo sú na Slovensku sú len preto,lebo neplatia žiadne dane,dane platia len Slovenskí otroci,aby vrahovia a zlodeji v Slovenskej vláde mali z čoho kradnúť. Na Slovenské poľnohospodárstvo židovská suka Radičová a hadí syn Mikloš uvalili 18 percentnú daň,kým zahraničné firmy neplatia nič ba majú ešte príspevky od štátu.
Budúcnosť Slovenska-krajina žobrákov. Toto čo je dneska je ešte dobre,horšie ešte len príde,lebo táto banda vrahov a zlodejov za ktorú volíte na vás kašle a najradšej by vás videli pod zemou. Európska Únia je tvoba židov z USA,Anglicka a Israela na zničenie bielej rasy “ADAMA a EVY”,ekonomicky nás zruinovať.
Vrahovia a zlodeji v Slovenskej vláde si myslia,že sú páni a králi Slovenska a vy im máte slúžiť. Ukážme týmto vrahom a zlodejom,kto je pánom na Slovensku,aby ste sa raz nemuseli hanbiť svojich detí,že ste nemali odvahu postaviť sa zločincom.Otcovia rodín majte sa na pozore,vy máte povinnosť voči svojim rodinám a voči nášmu stvoriteľovi brániť svoje rodiny proti vrahom a zlodejom v Slovenskej vláde a verte mi,nie je tam ani jeden čo by sa vás zastal .

Otcovia,bratia Slováci zaobstarajte si zbrane na svoju obrabu,lebo táto banda vrahov zo Slovenskej vlády neodíde len z guľkou medzi očami a posratými nohavicami. Voľby sú len vidina,aby vám zalepili oči cestovinami a múkov.
Bratia Slováci máte povinnosť a hrdosť brániť svoju vlasť a svoju rodinu je to naším Bohom YHWH danný zákon a právo na veky vekov.

M. A. Richtar.

Reklamy

december 28, 2011 - Posted by | Uncategorized

Jeden komentár »

  1. Bravo

    Komentár od žid zničí svět | február 23, 2012 | Odpovedať


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: