KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Otvorený List Prezidentovi Slovenskej Republiky.

Pán Prezident Slovenskej Republiky Ivan Gašparovič.

Štandarda-Slovenska

Štandarda-Slovenska

Obraciam sa na Vás ako na človeka,za ktorého volilo v dvoch volebných obdobiach viac než polovica Slovákov ako na poslednú osobu v politike Slovenska,aby ste sa postavili za svoj národ a nastolili na Slovensku poriadok a vrátili poctivým ľuďom Slovenska dôstojný život.

Pred rokom ste v svojom Novoročnom prejave vyzdvihli,čo Slovensko dosiahlo za dvadsať rokov. Neviem kto Ván písal tento prejav a či ste ho čítali pred tým ako ste to povedali na obrazovkách.Najviac ma zaujalo ako ste vyzdvihli úroveň Slovenska a život na Slovensku. Asi ste pán prezident dlho nevyšli z hradu,aby ste sa pozreli na tých ľudí čo za Vás volili ako žijú. Ako žijú mladé rodiny s deťmi,ako slobodné matky s deťmi,dôchodcovia a všetok ľud,ktorí reprezentujete.Vyjdite pán prezident na ulice hlavne stredného a východného Slovenska a pozrite sa na
žobrákov,bezdomovcov. Vyjdite do dedín východného Slovenska ako sa vyľudnili tým ekonomickým zázrakom,tzv. reformám a vstupom do EÚ,čiže do nového židoboľševického EUCCCP zväzu.Štyridsať rokov komunizmu bolo metlou vymývania mozgov židoboľševickou ideológiou antikrista,ktorá sa priečila zdravému rozumu,ale pracujúci človek mal ako tak dôstojný život a vždy bolo čo jesť.

Vy ste pán prezident vo svojom poslednom novoročnom prejave vyzdvihli pokroky na Slovensku,ako sa Slovensko vybudovalo a ako sa zlepšil život. Tak takto sa zlepšil život na Slovensku. Tzv. reformy nie je nič inné len sprosté rozkrádanie majetku Slovenského ľudu do rúk židovských zbohatlíkov a korporácii zo zahraničia. To čo Slovenský národ vybudoval za stáročia to terajší politici-zlodeji a vrahovia rozkradli za dvadsať rokov a zo Slovenska urobili krajinu žobrákov a otrokov.Tieto ekonomické zázraky sú také efektívne,že na Slovensku sa rušia školy lebo niet peňazí na nich a pomaly už ani detí,aby do nich chodili,lebo poctivý človek si nemôže dovoliť ani mať rodinu a detí. Vašími reformami ste urobili zo Slovenského zdravotnícstva márnice,lebo niet doktorov,liekov a pomaly ani nemocníc. Keď doktori štrajkovali za pravdu vy sta sa ich nezastal ba naopak,ešte ste šli proti nim. Vrahovia a zlodeji platia šéfa vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, a.s. MESAČNE 20.246 € ,čo je 675 € za deň áno pán prezident viac než dvadsať tisíc mesačne v krízovom stave. Za čo?Toto sú podvody najväčšiaho rozsahu v dobe,keď polovica národa ide spať o hlade,keď sa politické zmyje a vrahovia v Slovenskej politike tvária,že niet peňazí,pričom takto rozkrádajú.Toto je len jeden príklad pán prezident,ale takých sú tisíce, lebo štátny majetok sa systamaticky rozkráda a toto je aj hlavnou náplňou práce zlodejov a vrahov v Slovenskej politike.

Len včera som čítal,že v Českej republike za tridsať rokov ubudlo 880 000 detí,toto je alarmujúce číslo a Slovensko je natom ešte horšie.

Vy máte morálnu a štátnicku povinnosť k Slovenskému ľudu a štátu postaviť sa na stranu pravdy a spravodlivosti za svoj ľud a nie len pritakávať zlodejom a vrahom v Slovenskej politike.

Pán prezident nevolili za Vás neexistujúce mrtvoly holokaustu,ktorým sa chodíte klaňať,každý mesiac,ale živí ľud Slovenský,za ktorý sa máte postaviť ako sa na prezidenta patrí,lebo títo zlodeji a vrahovia v Slovenskej politike sú nebespečnejší než Turecké vojská na hraniciach a všetci teroristi sveta na našom území.Neboli ste volený,aby ste ohrievali záchodové dosky na Bratislavkom hrade,ale aby ste sa postavili za pravdu na stranu tých čo za Vás volili.

Dosť bolo kradnutia a genocídy na Slovenskom národe.Dosť pán prezident , dosť.Postavte sa za svoj národ,kým nie je neskoro,lebo ľudia majú dosť tej frašky z Bruselu a židoboľševických zlodejov a vrahov vo vlastnej politickej scéne.Máte prezident verejnoprávnu televíziu, otrvorte si ústa a postavte sa na stranu ľudu.

Nemáte na výber pán prezident len dve možnosti. Buď budete na kríži trpieť s nami,alebo budete pribíjať klince na kríž Slovenskému ľudu do rúk a nôh s vrahmi Slovenského národa.

Politické zmyje v Bratislave si myslia,že Slovenský národ existije preto,aby ich obdarovával pozíciami,aby mohli kradnúť,klamať a vraždiť.Nie pán prezident,vy exstujete preto v pozíciach,aby ste poskytovali ľuďom slobodu a bezpečie,ktorá nám bola danna našim stvoriteľom.Byť poslancom,ministrom,či prezidentom,nie je privilégium,ale služba.

Pán prezident máte jedinečnú možnosť stať sa jedným s najvýznamnejších ľudí na Slovensku a Európe len jedným aktom,ak sa postavíte na stranu pravdy a spravodlivosti.Postavte sa za ľud, ktorý vás potrebuje. Nové voľby budú len výberom medzi vodkou a vínom,čiže voliť pre menšieho či väčšieho diabla.Neseďte na hrade len tak,aby ste ako tak dokvákali,ale aby ste sa raz nemuseli hanbiť tu na Zemi a pred našim stvoriteľom v nebesiach.

Postavte sa na stranu Slovenského ľudu na starnu Ježiša Krista , Ježiš Kristus Vás vyzná pred svojím otcom.

M. A. Richtar.

30 decembra, 2011 - Posted by | Uncategorized

2 komentáre »

 1. Co si myslis, ze ten ususlanec Gaspar nam chce pomoct? Naschval to robi ten tupon.
  Pjoter

  Komentár od Pjoter | 14 februára, 2012 | Odpovedať

 2. Díky, židobolševikům z ods a čssd, je celá naše zem a Praha, tam kde je. Kokainovej vysavač Bém, instalatér sráč Blažek, řitilezec Kotrouš, debil Hulinský, zmrd Jančík, šmejd Klega, svině Šťastný, vůl Březina, prase Vondra a stovky dalších vládních gaunerů, soudcovská mafie a magistrátní židozrůdy, vybudovali novodobou otrokacii pod vševidoucím okem mafie vyvolených! Postavili proti národu a pražanům, úchylnej kamerovej systém, zasranej likvidační bodovej systém, zkurvený revizory a exekutory, žoldáckou bandu vigumů a fýzlokratů, ménem mě..stbácká policie! Moloch pro kryplkomunisty, nezařaditelný líný lemply, bachaře, estébáky, problémový a vyhozený fýzláky co rádi šikanujou občany týhle země. Aby židobolševická mafie mohla v klidu rozkrást bilion a půl a zároveň se udrželi na vrcholu moci, díky tučný měsíční výpalný rentě od všech zainteresovanejch, vděčnejch bastardů a zlodějů, zaměstnali národ ukrutnou šikanou a totalitním existenčnim útlakem. Mafiáni, estébáci, žvanilové, křiváci a jiný karieristický zlodějský prasata se dostali na vrchol, díky těmhle nenažranejm a chamtivejm sviním. Vládní ZLO, fýzlokracie a totalita graduje!!! Berou nám peníze, jistoty, majetky, svobody, spravedlnost, práci, důchody a možnost žít spokojený životy. Diktát, lži a šikana tohohle totalitního židobolševickýho metrixu, je výsledkem globálního konzumu monetárního kreténismu, nenažranosti a chamtivosti. Doba chudoby, poroby, tyranie a zvrácenosti vyvrcholí občanskou revoltou a krvavou řeží !!! Epocha konce naší vlasti, už začala.
  Banda pokřivenejch teploušskejch sionistickejch psychopatů a mocichtivejch světovejch židobolševiků roky plánuje globální válku……
  pak česko zanikne…….
  Satanistický zlo, znásilněná planeta, znásilněný pokřivený dějiny, války, rozkrádání, vyvražďování, genocidy,
  nelidský krutosti a svinstva, lži, podvody, spiknutí, tajný plány a zrady má na svědomí,
  židozednářská banda sionacistů-illuminátů….Bilderberg

  Super článek!!! : Věčný Žid aneb vraždění, vykořisťování a drancování národů podle 3000letých židovských plánů

  Komentár od žid zničí svět | 23 februára, 2012 | Odpovedať


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: