KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Voľby v Rusku . Kto Financuje Zlodejov a Vrahov na Slovensku.

USA-United State of Antikrist

USA-United State of Antikrist

4.Decembra sa naplnila Ruská Duma 450 novými poslancami Federálnej snemovne.Putinová strana Jednotné Rusko získala skoro 50 % hlasov.

Ruská NGO-mimovládna organizácia “GOLOS” vyhlásila voľby za neplatné a obvinila Stranu V.Putina Jednotné Rusko, že podvodom vyhrali voľby. “Golos” je NGO(non govermental organization) financovaný Americkou tzv. NGO,NED (National Endowment for Democracy). Táto organizácia je sponzorovaná teroristickou vládou USA a úlohou tejto organizácie je podporovať  politické strany a organizácie po celom svete,ktoré sú priateľské vláde USA a ekonomike USA.

Americká NED robí verejne to čo CIA po desaťročia robí tajne,mení režim v cudzej krajine,ktorý je nepriateľský USA na priateľský. Úlohou je podporovať DEMOKRACIU(mafiokraciu) naklonenú záujmom USA. Operuje a je financovaná košerným ministerstvom zahraničia USA. Slúži židovskej bankovej mafii na destabilizáciu a economickému rabovaniu vybraných krajín v prospech židovských bankárov,ktorí vlastnia USA od hlavy po päty.

Byť úplný tak takéto organizácie sú tri , IRI (International Republican Institute),NDI (NationalDemocratic Institute) a menovaná (National Endowment for Democracy). (endowment znamená Nadácia). Tieto organizácie podporujú GOLOS finančne a ideologicky proti legitimne zvolenej váde.

GOLOS sa sám nazýva NGO od roku 2000 ako nadácia na podporu democracie a osobnej slobody.Hovoria o sebe ako výlučne Ruskej nezávislej organizácii dohliadajúcej na regulárnosť volieb v Rusku. V skutočnosti však slúži proti záujmom Ruska v prospech židovskej teroristickej vlády USA vo Washingtone D.C.(District of Criminals). Tým,že berú financie zo zahraničia porušujú zákon Ruska a mali by byť pozatýkaní za protištátnu činnosť a vlastizradu.

Od začiatku decembra sme mohli počuť o menších a väčších protestoch v Rusku. 25: Decembra RIA novosti vyšli s článkom”Desiatky tisíc protestujú proti voľbám”. Organizátori protestu Golos tvrdili,že voľby boli povod,žiadali nové voľby a liberálnu reformu Ruska a hlavne proti V.Putinovi vrátiť sa ako prezident do Kremlina.

Predvolebné prieskumy v Novembri boli v prospech Putina a jeho strany Jednotné Rusko 68 % v jeho prospech a na konci decembra prieskumy klesli na 51 % voličov na strane Putina. Toto je následkom demonštrácii podporovaných Glosom , čo je predlžená ruka židovských teroristov z USA a Rusko by to malo brať ako priame zasahovanie USA do záležitosti Ruska .Rusko by malo pozatvárať tieto NGO nadácie a teroristov z Golosu.Vykázať ambasádu USA z Ruska.
Od kedy V.Putin sa dostal k moci Ruský GDP(Grown Domestic Product) stúplo v Rusku 70 % a životná úroveň stúpla miliónom na nepoznanie,hoci milióny trpia Jeltsinovou košernou terapiou.

Za Jeltsina 80 % Ruských kolchozov a fárm skrachovalo. Viac než 70 000 fabrík sa zatvorilo.Viac než 50 % ľudí žilo v chudobe a hlade na pokraji života a smrti. Samovraždy zaplnili cintoríny. Kriminalita sa šplhla do nebies ako aj užívanie drog a infekia AIDS. Produktivita Ruska spadla na viac než 60 %.Cintoríny sa zaplnili ako nikdy v histórii.

Jediné čo v Rusku za Jeltsina si žilo ako niddy bola asi stovka židovkých oligarchov,ktorí nadobudli miliardy,kým milióny ľudí hladovalo a zomieralo.

Jeltsin bol nastolený židmi z Londýna a USA ,ale v skutočnosti vládli židovské svine,ala Berezovski,Chodorovski a im podobní židovskí terorristi.Pranie peňazí z drog,miliardy zo štátnej kasy vykradnuté do bánk v Londýne a USA.Pôžičky miliard dolárov zo svetovej židovskej banky v USA sa rozkradli do rúk korporácii v USA a Londýna.
Toto čo bolo za Jeltsina chcú naspäť v Rusku GOLOS a jeho židovskí sponzori z USA s asistenciou nevedomých hlúpych ľudí a pár židov v čele GOLOSU.

Ja nie som zastáncom ani prívržencom V.Putina,lebo Putin,keď chcel nastoliť poriadok v krajine po jeho nástupe,mal zatvoriť hranice na určitú dobu. Pochytať všetkých židovských oligarchov. Verejne ich súdiť a verejne povešať v Moskve na Krasnej Ploščadi.Putin mal vyhnať židovských bankárov a znárodniť Ruskú Centrálnu banku. Začať vydávať Ruble bez toho,aby musel nejakým židovským bankárom z Londýna,USA či Tel Avivu platiť úroky z vytlačených peňazí,ale to je na druhú tému.Putin mal pozberať všetkých židov a odsunúť ich na odľahlu step,vytvoriť tam pre nich rezerváciu,aby tak bránil Ruských kresťanov od židovkých vrahov a zlodejov,čo za komunizmu povraždili najmänej 147 miliónov Ruských kresťanov a zakázať židovskú vieru,čiže sektu diabla v Rusku.
Protestu v Rusku s bielymi stužkami a balónmi sú z toho istého zdroja ako bola oranžová košerná revolúcia,ktorá nastolila židovského agenta USA Juščenka a jeho košernú družku a teroristku Timošenkovú,ktorí sú tak pozitívne vedení aj v nažich židoboľševických denníkoch.

Takáto farebná kešer revolúcia sa úspešne konala v Gruzii a predtým v Srbsku,keď sa židovská USA potrebovala zbaviť,alebo zabiť Miloševiča a dostať nasilu Srbsko do Europskej Únie Antikrista.O takéto prevraty sa neúspešne košerná USA pokúšala v Iráne,Bolivii,Venezuele.

Najnovšie tieto Košerné teroristické organizácia z USA a Londýna sponzorovali tzv.Arabskú jar v Tunise,Egypte a hlavne k v Líbyi,kde museli bombardovať mieromilovnú krajinu a zavraždiť M.Kadáfiho . Nastoliť tam svojho košerného agenta z Al CIA DY a hlavne novú centrálnu košernú banku,ktorá bude platiť úžer rovno do Tel Avivu.To čo sa stalo v Líbyi teraz chcú opakovať v Sýrii,kde naverbovaní CIA agenti odstreľujú civilné obyvateľstvo a vojakov.Usilujú o občianskú vojnu v Sýrii .
Minulý týždeň Egyptská armáda vtrhla do americkej NGO-NED v Egypte a skonfiškovala majetok,lebo oni stáli a financovali nové nepokoje v Egypte. Cieľom vytvárania nepokojov u arabov je nastoliť vlády Islámskych radikálov,hrdlorezov a tak zaplaviť Európu arabskými utečencami,ktorí už teraz zaplavujú EU,hlavne z Tunisu,Egypta a po novom araby utekajú z najnovšej košernej demokracie v Líbyi,odkiaľ za Kadáfiho neutekali.

Tieto židoboľševické organizácie z USA,NED (National Endowment for Democracy-Bratislava) ,IRI (International Republican Institute-Bratislava) a NDI (NationalDemocratic Institute/Btatislava) , ani by som sa nečudoval,keby ich bolo viacej sú zastúpené aj na Slovensku a sponzorujú SDKÚ (Satansko-Diabolská-Košerná-Únia) a ich vedúcich,hlavne zlodeja a vraha Dzurindu,jeho verného spoluvraha a zlodeja Mikloša a košernú vrahyňu Radičovú.

V posledných voľbách tieto židovské teroristické organizácie z USA sponzorovali tzv. Bratislavských konzervatívcov,židovskú sviňu Zajaca. R. Sulík a jeho strana SaS (Satan and Satan),bola sponzorovaná židovskou NED a najnovšia strana,ktorú sponzorujú je Obyčajný Ľudia (obyčajne svine) cigánskeho vajdu Matoviča. To le ľahko vidieť na menách týchto strán,lebo vždy najdú také zvučné meno,ktorým sa snažia prilákať voličov medom pod nos.
Starna ako SaS-Sloboda a Solidarita,Obyčajný ľudia,tam nie je nič obyčajne,lebo sú to obyčajné kurvy platené židmi z USA a Tel Avivu. Timošenkovej starne na Ukarajine dali tiež také dobré meno,Naša Ukrajina. Je jednoducho nato prísť kto stojí za stranami,len musíte ísť po stopách peňazí.Strany na Slovensku SDKU,SaS,Obyčajní Ľudia,KDH,SMK,Most-Híd,SMER a ich funkcionári,by mali byť pozatváraní za protištátnu a teroristickú činnosť. Zo Slovenska by mali byť vyhnané mimovládky z USA,ich majetok zhabať a dať výstrahu ambasáde USA ,aby sa nemiešala do vnútorných záležitosti Slovenska.

Nechoďte voliť,kupujte zbrane,lebo táto banda vrahov a zlodejov v Slovenskej politike neoddide len studennými nohami napred. Ak už musíte voliť voľte SĽNS , aj o nich mám svoju mienku.

M.A.Richtar

Reklamy

január 1, 2012 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: