KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Boers – Pád Bielej Južnej Afriky .

Negerská beštia

Negerská beštia

Najnovšia publikácia vedenia Juhoafrickej ANC , čiernej vládnucej strany, zverejnilo článok s názvom: “Naša Revolučná Lekcia: Nepriateľ prešľapuje,ale aj tak zostáva nepriateľom”. Toto skutočne zjednocuje všetkých belochov v Južnej Afrike ako nepriateľa čierneho režimu. Bieli sa vraj usilujú o zvrhnutie tzv. ANC,čiernej komunistickej vlády.Týmto demonizujú všetkých belochov,aj mozgovo mŕtvych liberálov, ktorí ešte stále podporujú ANC- čiernych vraždiacich komunistov,ešte stále veria na liberálnu židodemokraciu.

Keď sa židodemokrati-komunisti chytia moci,vytvoria tzv. Pravicu a Ľavicu. Rozdiel medzi pravicou a ľavicou nie je žiadny,lebo sú financovaní tými istými židmi,čo vlastnia média,tako manipulujú ľudí doprava a doľava,že väčšina ľudí ani nevie čo sa vlastne okolo nich deje.Tak je to aj Južnej Afrike,kde sú dve strany ANC(afrikan national congress-komunisti) a DA(demokratická alliancia).Za týmito stranami stoji Židovsko-rabbínska, Banková Mafia.Nová tzv. opozičná strana proti ANC je Demokratická Aliancia (DA) a jej finančníkom a predsedom je židovka Helena Suzmanová a patrónom strany, žid Harry Oppenheimer, ktorý ešte donedávna bol zastáncom a agitátorom ANC- čiernych komunistov. V skutočnosti, Harry Oppenheimer sám, v roku 1994 sa chválil, že bol “tichý motor, ktorý poháňal ANC”. (USA Today 20. júna 1994).

Niekoľkoročnou propagandou na celý svet,urobili židia z vraha Mandelu, nositeľa košernej Nobelovej ceny za mier a prezidenta JAR. Mandela bol a je komunista a vrah,dostal doživotie za bombové útoky na vlaky a autobusy.

Čierny komunisti z ANC sa bohato odmenili Oppenheimerovi, ktorí je agentom Rothschildovej židovskej bankovej mafie. Čierni komunisti,ktorých židia nastolili po bielych v Južnej Afrike,prakticky odovzdali bohactvo južnej Afriky židom. Čierni komunisti pri prevzatí moci poskytli absolútne obchodné zvýhodnenia, prenos bohatstva republiky JAR, do rúk židovskích finančníkov, čiže medzinárodnej židovskej bankovej mafie.Diamanty sa začali voziť rovno do Tel Avivu a New Yorku. V tomto procese sa hrsť čiernych oligarchov obohatila,za ktorými stála zase hŕstka židov, operujúca ako vždy za oponou, aby pomaly vyciciali ekonomiku a bielu krv, Juhoafrickej republiky.

Anton Rupert, afrikánsky podnikateľ & mediálny magnát, tajný žid. Tento miliardár vďačí za svoje bohatstvo kriminálnej dvojici,Oppenheimer-Rothschild. Keď Bieli Afrikanas otvorili dvere Oppenhimer-Rothschildovému finančnícstvu do Južnej Afriky ,bol to najlepší krok aký kedy urobili, Anton Rupert hral hlavnú úlohu ako Judášova-koza, doslova vedol nevedomí  ľud na jatky. Rupert je agentom satanského Rothschilda ,kráľa židovskej Bankovej Mafie. Ako agent pre Rothschilda, Rupert bol zakladajúcim členom Medzinárodného Menového Fondu(MMF), ,čiže Medzinárodnej Ždovskej Bankovej Mafie.

Anton Rupert, afrikánsky podnikateľ & mediálny magnát, tajný žid. Tento miliardár vďačí za svoje bohatstvo kriminálnej dvojici,Oppenheimer-Rothschild. Keď Bieli Afrikanas otvorili dvere Oppenhimer-Rothschildovému finančnícstvu do Južnej Afriky ,bol to najlepší krok aký kedy urobili, Anton Rupert hral hlavnú úlohu ako Judášova-koza, doslova viedol nevedomí ľud na jatky. Rupert je agentom satanského Rothschilda ,kráľa židovskej Bankovej Mafie. Ako agent pre Rothschilda, Rupert bol zakladajúcim členom Medzinárodného Menového Fondu(MMF), ,čiže Medzinárodnej Ždovskej Bankovej Mafie.

Boerevolk-spolok bielych farmárov v Južnej Afrike je pod neustálym útokom, akože sú rasisti, fašisti, lebo len oni sa postavili proti odovzadniu moci do rúk čiernych komunistov a len oni sú ta pravá opozícia proti čiernemu, židovsko-komunistickému teroru a systematickému vyvražďovaniu bielych. Čierna komunistická vláda uvalila na Bielych tzv, Affirmitive Action, čo je uprednostňovanie černochov do škôl, zamestnania a podnikania oproti menšine Bielych. Čierni komunisti zaviedli pozemkovú reformu, integráciu škôl a univerzít a ich prevod na anglo-stredné inštitúcii, čiže degradácia škol na úroveň čiernej inteligenie(aby hlúpy černoch mohol skončiť vysokú školu). Kultúrny a psycologický útlak bielych a to najmä prostredníctvom hordy krvolačných černochov, často vpadajúcich, do bielych oblasti,vytvára bielu izoláciu,že sa ľudia boja výjsť na ulicu. Hrôzostrašné vraždenie bielich. Beštiajálne mučenia a znásilnenia.Upaľovania zaživa aj detí. Stal sa prípad,že len tri mesačné batoľa bolo zabalené do novín a upálené. U čiernych kmeňov v Afrike sa muž stáva mužom,keď znásilní prvé dievča. Černoch je obzvlášť hrdý, keď sa može vyspať, alebo zásilniť bielu ženu,aby mohol degradovať bieleho muža,bielu rasu,prípadne nakaziť čo najviac žien z AIDS a tým zničit Bielu rasu a toto je podporované terajšou čiernou komunistickou vládou a medzinárodnou židovskou bankovou mafiou. Nie sú ojedinelé prípady, keď sú znásilnené 2-3 ročne dievčatka aj chlapci a to černochom čo má AIDS, lebo černoch verí, že keď bude mať sexuálny styk s pannou, vylieči ho to z AIDS.
Čierna komunistická vláda ANC vo svojích najnovších publikáciach,verejne píše, že”Biele obyvateľstvo ako celok sa podieľa na pláne o prevrat a zničenie národno demokratickej vlády.”
Čierny novinár píše,že predseda ANC Thabo Mbeki sám, zdôrazňuje, že ANC zamietlo návrh na assasináciu všetkých členov bývalého režimu, pravej opozície, ale vždy je to na stole ANC ako varianta práve teraz, keď sa im podarilo vymeniť Bielych dôstojnikov armády za čiernych, ako aj skoro celý armádny personál.
“Operacia Vula” alebo “Uhuru,” Noc dlhých nožov sa plánuje na jednu noc a potom pokračovať vo vraždení, kým čierne hordy vrahov úplne očistia krajinu od bielej rasy.
Rasová vojna v Južnej Afrike už je v plnom prúde, len židom ovládané media vám to ešte nedali vedieť ani naša košer vláda zlodejov a vrahov, ktorá sa prebieha z ľava do prava,kto viac ukradne,alebo sa strčí hlbšie židovi do zadku.
ANC- čierni komunisti sú najatý vrahovia židovskej bankovej mafie vraždiť bielu rasu.Mučenia a vraždy sú ako šoková terapia, hrôza, terorizovať bielych,vzdať sa svojho majetku a krajiny,aby si zachránili život. Brutálnej kampani etnických čistiek, teraz sú zväčšia obeťou tí slabší bieli liberáli, čo volili za čiernu vládu, ale na tých silnejších so zbraňou si černosi tak netrúfnu a zbabelo od nich utekajú. K dnešnému dňu došlo k viac než 30 000 brutálnym vraždám,hôzostrašnému mučeniu,vraždy poľnohospodárov a ich rodín a celkovej odhadovanej výške 50 000 vrážd bielej populácie ako celok od roku 1995. Mestské vraždy sa čoraz viac podobajú mučeniam a vraždám na farmách. Medzitým židom ovládané medzinárodné média a OSN sa pozerajú inným smerom a uškierajú sa, akoby sa nič nedialo.

Vľavo,Mpumalanga: Krásna biela žena znásilňovaná, mučená a zavraždená strašidelným spôsobom - ale to nie je žiadny zločin nenávisti-, je to len obeť trestného činu.

Mpumalanga: Krásna biela žena znásilňovaná, mučená a zavraždená strašidelným spôsobom - ale to nie je žiadny zločin nenávisti-, je to len obeť trestného činu.

29 ročný Bieli muž, prepadnutý v aute a potom zviazaný a vlečený za autom, kým jeho chrbát a ruky neboli zodreté na kosťa kým jeho život nevyhasol. Toto nie je zločin nenávisti ?Toto je vojna, bratia!

29 ročný Bieli muž, prepadnutý v aute a potom zviazaný a vlečený za autom, kým jeho chrbát a ruky neboli zodreté na kosť a kým jeho život nevyhasol. Toto nie je zločin nenávisti ?Toto je vojna, bratia!

ANC vládnuca strana-čierna komunistická zberba, ešte podnecuje a podporuje toto vraždenie a rast kriminality, nekontrolovaným čiernym prisťahovalecstvom ako sú, kilometrové nestrážené diery Juhoafrických haraníc. Treba však pripomenúť, že ANC opakovane vypustila desiatky tisíc zločincov z väzenia – okolo 70.000, keď Mandela sa stal prezidentom a 40.000 na oslavu nedávnych narodenín Mandely, atď. Okrem toho , väznice sú preplnené tak,že zločinci buď nie sú vôbec stíhaní, alebo hneď prepustený. V roku 2006, armáda najmenej 63 000 čiernych vrahov bola prepustená kôli preplneniu väzníc. Vrahovia sú často prepustený na kauciu R500-čo je 50 JEWRO, alebo 70 $ !

Toto je len pár fotiek,strašného mučenia,genocídy bielich v JAR.

Toto je len pár fotiek,strašného mučenia,genocídy bielich v JAR.

Okrem toho, ANC má slogany, ktoré podporujú bielu genocídy, viď. “Jeden osadník, jedna guľka!”, A “Zabi farmára, zabi Boera!” Tieto heslá sú teraz často skandované na zhromaždeniach čiernych vrahov. Čierni spievajú piesne, ktoré sú prísahou zabiť bielich farmárov, Boers ako “Bulala AmaBhulu,” a prezidentský kandidát Jacob Zuma spieva “Awulethe Umshini Wami “(Daj mi zbraň,zabijem farmára), medzi ostatnými.

Nelson Mandela a židovskí komunista Ronnie Kasrils, prisahajú zabiť Boers-bielich farmárov.

Nelson Mandela a židovskí komunista Ronnie Kasrils, prisahajú zabiť Boers-bielich farmárov.

Všetko čo je v krajine zlé, ešte aj katastrofálny stav ekonomiky a všadeprítomná kriminalita sa zvádza čierno-žido-komunistickou vládou za neustálej propagandy na bielu vládu tzv.”dedičstvo bieleho rasizmu” Typickí čierni vrahovia tejto genocídy vraždenia a mučenia bielych su čierni ľudoopi, mladíci pod 20 rokov. To znamená nikto z nich nežil za bielej vlády. Títo mladí mozgovo mŕtvi vrahovia, ktorí sú očkovaní košernou nenávisťou anti-bielej propagandy a ich vrodené gény robia týchto černochov neskrotné vraždiace beštie, schopné nehoráznych zločinov.

Namíbijské diamantové bane & minister pre energetiku Erkki Nghimtina & Nicky Oppenheimer-ŽID, predseda De Beers Group- podpísali dohody o vytvorení Namíbia Diamond Trading Co ,pod vedením židovskej bankovej mafie,Tel Aviv,Kikestan.

Namíbijské diamantové bane & minister pre energetiku Erkki Nghimtina & Nicky Oppenheimer-ŽID, predseda De Beers Group- podpísali dohody o vytvorení Namíbia Diamond Trading Co ,pod vedením židovskej bankovej mafie,Tel Aviv,Kikestan.

Aliancia ANC s židovskou bankovou mafiou, vytvorila niekoľko čiernych milionárov, ale za každým čiernym milionárom stojí košerný agent Tel Avivu. 99,9 % čiernych sa má oveľa horšie ako za vlády bielych. Avšak, zhoršujúca životná úroveň sa berie ako “dedičstvo bieleho apartheidu”,nenávisť a závisť voči všetkému čo je Biele, to je denné, košerné vymývanie aj tak prázdnych mozgov .
Košerní Oppenheimerovci, ryžovači zlata a diamantov.
Košerná ober klasa Oppehimerovcov v JAR , je agentom diabolsko-košernej ultra trilionárskej rodiny satana Rothschilda. Prostrednicstvom médii organizovali štvavú dlhoročnú kampaň proti tzv. aparteidu,bielym separatistom len pre židovskú nenávisť bielej rasy a nekonečnou vášnivou láskou k zlate, diamantom a peniazom, sa im podarilo presvedčiť bielych liberálov ,lebo tí hlasovali za odovzdanie moci čiernym komunistom a ich sponzorom z Tel Avivu a Jew Yorku.

Pán satan osobne Jakob Kike Rothschild, v rade Beers bankovo-diamanto-zlatej mafie

Pán satan osobne Jakob Kike Rothschild, v rade Beers bankovo-diamanto-zlatej mafie

Bieli nacionalizmus je jediná prekážka pre internacionálnu Bankovú mafiu, preto sa musia zbaviť poslednej bašty Bieleho vlastenecstva a nacionalizmu v JAR, potom v plnom prúde rozbehnutej kampani zničiť bielu Európu a čo zostalo z mozgovo mŕtvej bielej USA. Miesto pre naše biele deti, už má pre nás žid pripravené v plánovanom globálnom hladomore Gulag Archipelago.
Dnes hladujúca čierna masa v Sudane, Somalsku, Kongu, Rodézii-Zimbabwe atd. hladuje, lebo vyvraždili bielych farmárov,chlebodárcov.
Málo kto vie pravdivú históriu Bielej Južnej Afriky,tak tu iba tak v skratke. Katolíckou církvou prenasledovaní kresťania z Holandska, Dánska, Nemecka atd. utiekli do Južnej Afriky a usadili sa tam, kde nebolo žiadneho černocha na ďiaľku do 1000 kilometrov, bola to prakticky buš, pustatina. Keď sa začali zmáhať a vybudovali prvé mestá,tak až vtedy sa začali objavovať čierni,keď videli lacnú korisť a civilizáciu. Keď bieli objavili zlato a diamanty a zvesť sa dostala k židom v Londýne, royálni židia z Buckinghamu najprv ozbrojili černochov z kmeňa Zulu a tí viedli veľa krát neúspešnú vojnu proti Bielym kresťanom. V roku 1879 Asi tristo Boers,kresťanských farmárov odrazilo niekoľkonásobný útok viac než 10 tisíc čiernych bojovníkov Zulu. V tomto asi tri dni dlhom boji bolo viac než tri tisíc čiernych Zulu mŕtvych. Boers ,bieli farmári nemali žiadnu stratu. Čieni sa potom zľakli a ušli. Nato hneď prepadli dedinu,kde povraždili viac než tristo detí a žien. Židom ovládané anglicko napadlo v roku 1899 JAR. Beštiálna a krutá agresia, zo strany anglicka, Anglo-Boerska vojna 1899-1902, vyvolaná krvilačnými židmi v záujmame, získať kontrolu ťažby nerastného bohatstva v Transvaaliji,lebo Anglicko bolo ovládané Rotschildovcami, ktorý od roku 1694 sú vlastníkmi súkromnej “Bank of England” a tým sú aj pravým kráľom a vládou Anglicka. Viac než 24.000 Boerských deti a 3.000 žien, vyhladovali Angličania na smrť, v britských koncentračných táboroch smrti. Toto je orginalita prvých concentračných táborov,pre Biele kresťanské deti a ženy, lebo ich otcovia sa postavili anglickému vojsku a viedli partizánsku vojnu proti židovskej bankovej mafii. Boers boli po prehratej vojne zotročení a nútení pracovať v baniach. Ale v roku 1922, ich žid Ernest Oppenheimer vystriedal cez noc, nahradil ich černochmi, ktorích priviezli židia zo strednej afriky. Boers pracovali za 30,00 libier mesačne, černosi, len za 3,00 libry na mesiac. Následné nepokoje,keď sa Bieli baníci,postavili na odpor židovskej bankovej mafii, boli brutálne postrieľaní, streľbou s guľometov na rozhodnutie žida Oppenheimera a Londýnskej židovkej elity internacional.
Tzv. Britské impérium, nebolo nič inné, len keď bieli mozgovo mŕtvy angličania rabovali svet pre pár slintavých židov v Londýne. Po Anglo-Borskej vojne, Milner, židovskí paholok z Londýna, mal za úlohu vyvraždiť Boers na veky vekov. A tak to je stále až do dnes, keď nová generácia potomkov satana, Rothschilda vraždí nielen Bielu JAR, ale všetky biele krajiny sveta. Biela Európa sa celá zrazu otvorila imigracii z afriky, aby naše Biele deti boli vraždené na uliciach, aby naše Biele dcéry, sestry a matky, boli znásiňované a vraždené,tak ako sa to deje už päťdesiat rokov v USA! Či sa Vás niekto pýtal z tej židom riadenej Slovenskej vlády,či chcete za suseda parazita černocha? Cigáni majú radi teplo,tak čo ich tak vyviesť do Afriky a Bielych z Afriky priviesť na Slovensko. Čo Vy na to pán Slota? A vy Slovenská bábková vláda a liberáli ako ľudia proti rasizmu a zdravému rozumu, za naše peniaze, by ste si mali kúpiť letenky a odsťahovať sa do Južnej Afriky.
M.A. Richtar
http:// afrikaner-genocide-achives.blogspot.com/

Vrah židoboľševik, Alfred Milner - Rothschildove vraždiace prasa , satanov sluha "Scorched Earth Policy"architekt židovského vynálezu, koncentračné tábory pre Biele kresťanské ženy a deti v r. 1899-1902, a hovorca Kráľovského inštitútu pre medzinárodné záležitosti, ktorý je dodnes oslavovaný satanskou rasou Synagogy satana.

Vrah židoboľševik, Alfred Milner - Rothschildove vraždiace prasa , satanov sluha "Scorched Earth Policy"architekt židovského vynálezu, koncentračných táborov pre Biele kresťanské ženy a deti v r. 1899-1902, bývalý hovorca Kráľovského (židovského) inštitútu pre medzinárodné záležitosti, ktorý je dodnes oslavovaný satanskou rasou Synagogy satana.

3 januára, 2012 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: