KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

JEWURO – Obesiť Žida-Bankára Každý Deň.

JEWURO

JEWURO

Tá židovská komédia v Grécku sa opakovala už niekoľko krát v našej histórii,ale ľudstvo sa nechce učiť na vlastných chybách a na chybách naších predkov,ktorí vpustili do Európy degenerovanú židoboľševickú špinu, ktorá získala kontrolu nad  zlodejmi a vrahmi v politickej špine Slovenska. Židia a ich agenti kontrolujú novú židoboľševickú super republiku EUSSR . Európska Centrálna banka je súkromnou bankou v rukách židov.  Ten kto kontroluje financie, kontroluje politickú moc a ekonómiu. V Bruseli je Nový Babylon, kde degenerovaný žid ,cigán,špinavý arab či africký ľudoop je chranená super rasa.

V rokoch 1991-92 bola v Argentíne krízová situácia,keď Argentínske Banky dlžili kešernej Svetovej Banke, Medzinárodnému Menovému Fondu, Americkým košerným bankám a žido-bankám z Anglicka as 54 miliard dolárov. Argentínsky prezident bol nútený pristúpiť na podmienky košerných bankárov z USA. Začali znižovať platy a podporu nezamestnaným o 40 percent. Prvou témou bola privatizácia národného majetku a to hlavne,elektrárni,vodárni,chemo-petrolu a strategických podnikov v Argentíne. Privatizácia trvala desať rokov. Nový privatizéri pomaly zdvihli ceny elektriny, vody a platy sa pomaly znižovali. Fabriky sa zatvárali  a zahraničný investori dovážali tovar do Argentíny zo zahraničia. Takto to šlo do roku 2001, keď Argentínska ekonómia v decembri totálne krachla. Banky zavreli dvere,úspory ľudí zmizli cez noc. Deavastované hospodárstvo bolo do takej miery, že 90 percent podnikov sa zatvorilo a investori zmizli.(po Slovensky a Česky zlodeji zmizli). Argentínsky dôchodkový systém zostal bez haliera.

Toto isté sa deje v Grécku v réžii tých istých zlodejov. Grécky dlh narástol židovskou manipuláciou úrokových sadzieb na papierových burzách na 300 miliárd JEWURO. Urobili to podvodom židia  TZV. krátkym predajom, kde predávajú akcie a hneď ich obratom kupujú , takto môžu zvýšiť dlh krajiny ako chcú , manipulovaním úrokových sadzieb. Len poistka na tento dlh Grécka, čo má zaručiť jej platbu vzrástla z 34 miliárd ročne na 85 miliard. Tento systém zaručuje chaos a blahobyt pre židovských úžerníkov a treba ho zničiť prv ako zničí nás. Košerná JEWURO centrálna banka roskázala Grékom predať,elektrárne,vodárne,letiská,prístavy ,národnú lotériu atd. Odpoveď na Grécky dlh má byť viac pôžičiek.

Či už niekto splatil dlh dhlom?

Suma 300 miliard € plus 85 miliard poistenie je viac ako 130 percent GDP. Grécky dlh bol manipulovaný na papierovej burze a EU centrálna Banka to vie. Kto vlastní EU centrálnu banku? No predsa Košer Nostra z USA , Anglicka a ich afiliálkami vo Francúzsku ,Nemecku,Švajčiarsku atd. Dlh nad 100% GDP je nesplatiteľný a košer Brusel to vie.  Grécy sa majú zjedotiť a povešať bankárov a politikov v uliciach Atén na výstrahu tým čo prídu po nich.

Keď Grécko predá to čo im radí košerná JEWURO centrálna banka je zaručené,že Grécko krachne, tak ako sa to stalo v Agentíne s oveľa horším dopadom. Keď štát predá to z čoho má príjem, čo ho živý, z čoho zaplatí dlh? Zahraničný investori(zlodeji) vyvezú vždy peniaze do zahraničia a Grékom zostane holý zadok. Zvýšením daní a znížením platov je zaručené že, ekonomika Grécka úplne krachne. Ľudia nebudú mať z čoho utratiť ani na chlieb,nezamestnanosť stúpne na 70 percent a príjmy štátu sa stratia. Grécy začnú už teraz emigrovať za prácov do zahraničia a do Grécka nasťahujú  EUROKRATI ľudoopov z Afriky a Asie. Toto je cieľom európskej KOŠER únie. Vytvoriť maximálny chaos a zničiť bielu európsku rasu.

Najlepšie na tom je to, že dlh Gréckych bánk, ktoré su v rukách internacionálnych košerných bankárov majú zaplatiť pracujúci ľudia. Keď bývalý premier Papandreu vyhlasil, že s Gréckym dlhom manipulovali Americké (židovské) banky a že vyhlási referendum, aby sám ľud rozhodol či chce platiť dlh bankárov. Papandreu bol odvolaný KOŠERNÝM SATANOM PRIAMO Z BRUSELU a jeho hovokyňou Markelovou a Maďarským židom Szarkócym. Podobná situácia bola na Islande, kde ľudia držali referendum a nad 90%  ľudí na Islande povedalo, že nebudú platiť dlhy židovských bánk. Preto na Islande nemajú problé, lebo povedali židom NIE.

Toto je len začiatok, lebo na rade je Španielsko,Taliansko,Porugalsko atd. … EÚ a JEWURO bolo stvorené zničiť bielu európu a národné majetky v rukách štátu a ľudí musia prejsť do rúk židovských úžerníkov z USA , Anglicka a Tel Avivu. Týmto spôsobom, ekonomickým terorizmom chcú donútiť Európu vzdať sa národných vlád a podriadiť sa centrálnej vláde Bruselu – ala nový SOVIET.

Takéto krízy sa opakovali v histórii veľa razy. V roku 1928 v Amerike, židovský bankári vytiahli 40 % peňazí z obehu a prestali dávať pôžičky. Nastala depresia-kríza a za rok sa naplnili ulice nezamestnanými, ceny stúpli až o 50% a nebolo ani čo jesť. 29. októbra 1929 židia krachli papierovú burzu v New Yorku a zatvorili všetky banky. Ľudia stratili všetky úspory, začal hlad a najmänej 10 miliónov ľudí zomrelo hladom. Až 60% ornej pôdy,fárm a podnikov padlo do rúk bánk. Takto držali krízu  viac než 10 rokov. Kríza zázračne skončila, keď USA vstúpili do vojny proti Nemecku. Toto sa však neučia deti v naších a Amerických školách, učia ich rozprávku o holokauste.

Po Prvej Svetovej vojne, držali v kríze Nemecko, ale v Nemecku zase zaplavili trh s peniazmi , takže nastala inflácia , keď za bochník chleba sa platio 4-5 biliónov mariek, ale toto si prečítajte tu.

V roku 2008 židovské banky a centrálna EU banka vytiahli z obehu 40% peňazí a to čo sa deje teraz je to isté ako sa dialo v Amerike v roku 1929 a 1932 v Nemecku a vinníci sú tí istí. Židovké bankárske svine.

V Grécku nainštalovali za premiéra židovského agenta USA z Goldman Sachs Lucasa Papademos.

To isté Talianom , keď namiesto chorého degenerovaného žida Berlusconiho , len vymenovali bez volieb Maria Monti , tiež židovský agent z Goldman Sachs.

A najnovší prezident JEWURO centrálnej banky je taktiež židovký agent z Goldman Sachs Mario DraghiJedna z najväčších sviň aké tam kedy boli. Ďalej radí šetriť a pritom pomaly vyťahujú peniaze z obehu, aby prehlbili krízu.

A ako je natom Slovensko? Máme holé zadky. Dvadsať rokov ste sa pozerali a chodili voliť  zlodejov a vrahov, čo rozpredali Slovensko a hovorili tomu, zahraničná investícia, reformy, Slovenský tyger cesta k blahobytu. Polovica fabrík je zatvorená a na rade je zbytok. Zahráničný investori tu prišli len preto, lebo neplatia, žiadne dane a ešte dostanú od štátu dotácie. Toto sa skonči a za chvíľu odídu všetci. Slovenská vláda je nám väčší nepriateľ ako cudzie vojská na hraniciach. Slovensko si len teraz pozičalo 2 miliardy JEWURO , aby mohli požičiať Centrálne EU banke. Toto je vrchol idiotismu. Dlh Slovenských košerných bánk je viac než 50 miliard € JEWURO a nemáme ani na úroky. Podniky Slovenska rozkradli a príjem na ďaľšie rozkrádanie chcú z vaších daní a zachvíľu vám zdania aj vlasy na hlave a chrbte. Pamätajte , my nedlžíme nič a tie slovenské banky nech si zbalia posraté plienky a ich agentov v slovenskej politike a nech tiahnú naspäť do Tel Avivu, Londýna a Jew Yorku , kým je ešte čas.

Zaobstarajte si Kalašnikov, alebo 58 mičku a veľa , veľa , veľa munície. Tieto kurvy zo Slovenskej vlády a médii neoddídu len v drevenom pyžame , alebo igelitovom vreci. Právo na zbraň je právo danné našim stvoriteľom a podporené naším Kráľom a spasiteľom Ježišom Kristom-Jahšuom, brániť sa proti tyranom, zlodejom a vrahom, ktorí získali kontrolu nad Slovenskom a celou bielou Európou. Predajte televízor a kúpte si zbraň. Neplaťte dane tyranom a vrahom a kúpte si zbraň.

Nás je viac a máme morálne a otcovské pravo brániť naše deti od židoboľševických vrahov z Bruselu a Bratislavy. Je našou povinnosťou zaistiť budúcnosť naších deti a ich potomkov a postaviť sa vrahom ako chlapi zo vztýčenou hlavou . Radšej zomriem slobodným na pevne stojacích nohách ako zomierať , otrokom a žobrákom v doline hladu. Pr

Kto vie anglicky , tak v tomto vídeu sa americký senátor pýta žida Bena S. Bernanke, riaditeľa centrálnej banky USA , Federal Reserve Bank ;”či je možné mať národnú menu bez toho , aby štát niekomu dlžil bilión dollárov,úroky ?  Žid Bernanke po otáľaní povedal , ANO ! Každá centrálna banka na svete je v rukách židov a tí si berú percentá od štátu za tlačenie peňazí. Štát potom zdaňuje ľudí , aby mohol zaplatiť židovských bankárov. Na svete sú už len dve krajiny čo neplatia židom úroky, Irán a Sýria. Donedávna tam patrila ešte Líbya.

Reklamy

február 24, 2012 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: