KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Koho Voliť.

Slovenské voľby

Slovenské voľby

V rokoch komunismu židovské Americké peňažné spoločnosti Goldman Sachs , JP Morgan a ich tajné afiliálky v podobe madzinárodných korporácii zamestnávali tak zvaných “Economic Hitman” – Ekonomických vrahov. Ekonomický vrah mal za úlohu nahrávať peniaze pre americké peňažné inštitúcie a korporácie. Ako to fungovalo? Prípad , ktorí sa stal v Paname. Novozvolená vláda v Paname bola požiadaná z ambasády USA prijať zástupcu investorov z USA. Prezident Panamy prijal Amerického zástupcu investorov USA Johna Perkinsa. John Perkins navrhol prezidentovi , že Panama potrebuje nové cesty , nový telekomunikačný systém a na toto všetko potrebuje peniaze. Ja zastupujem investorov z USA a my Vám môžeme poskytnúť pôžičky a firmy USA Vám to všetko môžu postaviť , veľmi rýchlo , kvalitne a lacno. Pán prezident Panamy odpovedal pánu Perkinsovi , že jeho krajina nebude to mať z čoho zaplatiť , tak že nemôže jeho ponuku prijať. Nato mu pán Perkins odpovedal, že zato všetko dostane on 10 miliónov dollárov a Panama dostane 5 miliárd dollárov investíciu. Pán prezident odmietol aj úplatok, povedal , že jeho krajina to nepotrebuje. Pán Perkins povedal pánu prezidentovi , že jeho rozhodnutie nebude dobré ani pre neho ani pre Panamu a odišiel. Do dvoch mesiacov CIA a špeciálne jedotky USA urobili prevrat v Paname , zabili prezidenta a nastolili svojho agenta M. Noriegu.

Takto to chodilo v južnej Amerike a po celom svete za doby komunizmu. Prípad Panamy bol ojedinelý, lebo väčšina prezidentov a premiérov za úplatky urobila čo chceli, lebo vedeli čo ich čaká. Keď krajina súhlasila s pôžičkami , firmy USA  prečerpali rýchlo peniaze naspäť do USA , niečo sa vybudovalo a potom rýchlo zmizli. Juhoamerické krajiny ako , Peru , Urugvaj , Chile , Argentína , Brazília atd. , boli takto vydierané. Väčšinou nemohli zaplatiť dlhy ani úroky. Firmy USA začali s bankami a vládou USA tlačiť na dlhujúce krajiny, aby im v hodnote dlhu predali , ich vodovodný systém , elektrárne , bane , cesty atd. Takto to to robí mafia , židia ala Košer Nostra. Všetky medzinárodné korporácie USA  sú v rukách židov a takto robia business , štýlom mafie, lebo sú to mafiáni riadený židovskými rabajmi, to sú tí pravý KRSTNÍ OTCOVIA ala Košer Nostra.

V čase žido-americkej vojny proti Srbsku prišli nato , že propagandou tzv. Nevládnymi Organizáciami môžu bez použitia sily nainštalovať priateľské vlády režimu USA. Prvé sa im to podarilo v Srbsku , keď CIA a ich mimovládky naverbovali študentov v Belehrade . Tí s pomocou CIA manipulovali verejnú mienku , vyštvali tak Miloševiča až do Hágu. To isté opakovali v Gruzii , na Ukrajine , v Iráne , Egypte , Tunisku , my to poznáme ako farebné revolúcie. V Líbyi im to nešlo, tak museli použiť silu a NATO – North American Terrorist Organization. Egyptská muslimska junta len teraz zavrela a súdi 19 američanov , 5 Srbov , dvoch Nemcov ako zahrničných agentov z mimovládnch organizácii za vyvolávanie nepokojov

Tieto mimovládky sú v každej  východo-Európskej krajine. Úlohou je nainštalovať všade režim priateľský židom z USA , ktorí potom pomaly rozkrádajú národné majetky , ktoré patria štátu do svojích rúk.

Na Slovensku sú tri takéto organizácie z košernej USA najmänej , NED- National Endowment for Democracy potom IRI – International Republican Institute  a  NDI – National Democratic Institute . Tieto teroristické  inštitúcie sú financované košernou vládov USA a to vo výške 8 miliard dollárov. Títo teroristi financujú a manipulujú Slovenské politické hieny. Oni stoja za novými stranami , “Obyčajní ľudia , 99% , atd”

Tieto židovské organizácie stáli a stoja za financovaním SDKU – Satansko Diabolska Komunistická Únia , KDH – Komunisticko Diabolské Hnutie , MOST – Magyar  Orsag Satan Tripartita , SaS – Satan and Satan , SMERu a spol. V terroristických finančných organizáciach ako PENTA , J&T  a v nespočetnom množstve nových a nových schránkových spoločnosti majú najväčšie podiely židia z USA , Israela , Dzurinda , Mikloš , Harabín , Trnka , Radičová , Bugár , Figeľ , Peter Zajac , Martin Fronc , Robert Fico  atd. V Slovenskej politickej scéne nie je ANI JEDEN , kto by si za Vás otvoril ústa . Je to spolok zlodejov a vrahov. Prezident je zbytočný darmožráč. Neschopný sa postaviť za národ, ktorí ho poslal na hrad dva krát. Gašparovič dobre vedel ako kradnú a držal hubu. Je taký hajzel ako zbytok.

Za osem rokov rozkrádania degenerovaného židocigána Dzurindu a vraha Mikloša najmenej 8000 to je osem tisíc ľudí spáchalo ekonomické samovraždy , toto pripisujem osobne na hlavu Dzurindy a Mikloša . Títo dvaja sú masový vrahovia a ako z vrahmi s nimi treba jednať. Róbert Fico dobre vedel čo robili tie dve kurvy, Mikloš s Dzurindom. Mal štyri roky nato , aby ich pozatváral aj s  drogovým kingpinom Harabínom a jeho košerným fagotom Trnkom. Fico hral s nimi husle a po Bruseli sa prevážal na Dzurindovom aute.

To je jedno kto bude zase pri koryte , Fico alebo vrah Dzurinda s vrahom Miklošom, tí robia to čo im povie košerná rabínska mafia , ktorá ich sponzoruje.

Kauza Gorila je len zlomok zlodejstva a vrážd . Lipšič a jeho banda vrahov robia všetko preto, aby získali späť uniknuté dokumenty a povraždili tých čo ich vyniesli na svetlo.

Jedinný kto môže urobiť poriadok je Slovenská armáda , len aby sa našiel jeden chrabrý generál s čistým srdcom , pozatváral by s pomocou Slovenských junákov všetkých politikov v Bratislave , včetne sudcov , prokurátorov , vlastníkov médii , všetkých s PENTY a J&T ,policajných náčelníkov a lobystických úplatkárov .  Verejne v priamom prenose súdiť , za vlastizradu a vraždy verejne obesiť na výstrahu tým čo prídu po nich.

Vy vojaci ste prisahali vernosť Slovenskému ľudu , nie vrahom a zlodejom v Bratislave , čo rozkradli aj majetok Slovenskej armády. Postavte sa za svoj národ, ten Vás teraz potrebuje najviac. My spravodlivý Slovenský junáci čakáme na Vás bratia.

Všetok sprivatizovaný majetok znárodniť. Vykázať z republiky Izraelskú a Americkú ambasádu ako aj všetky organizácie z USA a Israela. Okamžite výstúpiť z Európskej Únie a NATO , lebo sú oveľa nebespečnejší než Soviet Union.

Koho voliť ?  Nikoho !!! Ignorujte voľby. Nevoľte ani pre toho menšieho diabla Fica.  Zaobstarjte si zbrane , lebo príde na horšie , oveľa horšie. Ide jar zasejte si veľa zeleniny a veľa , veľa , veľa zemiakov , lebo prídu oveľa horšie časy a pamätajte hladomor na Ukrajine. Hladomor na Ukrajine uroboli tí istí vrahovia, ktorí riadia EÚ.

Právo na zbraň máte od nášho Nebeského Otca brániť si svoje rodiny od tyranov, zlodejov , vrahov a to je jedno kto sú. Nás je viac  , spravodlivost a Boh je na našej strane. Aj jeden spravodlivý s Bohom je väčšina.

M. Richtar

Reklamy

február 27, 2012 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: