KOŠER NOSTRA

Len pre Bielu vznešenú Rasu .

Adolf Hitler , všetko najlepšie k narodeninám. Heil Hitler !!!

Adolf Hitler

Adolf Hitler

“Adolf Hitler bol jeden z najvýzanmnejších ľudí akí kedy žili .”

“Hitler sa vynorí z nenávisti,ktorá ho teraz obklopuje ako jeden z najvýznamnejších osobností aké  kedy žili. Obklopuje ho tajomstvo jeho života a okolnosti jeho smrti,ktoré budú žiť a rásť.Mal v sebe veci a ducha aké majú len legendy.”

John F. Kennedy, Prezident USA,zastrelený židovskou Bankovo-rabínskou mafiou.

Prezident J.F.Kennedy  počas svojho prvého volebného obdobia zistil,že skutočnou vládou USA nie je Americký kongres,alebo senát,či prezident , ale súkromná židovsko-rabínska Federal Reserve Banka. 4.júna 1963 J.F.Kennedy podpísal prezidentský rozkaz číslo 11110 na alimináciu židovskej Federal Reserve Banky,ktorá tlačí dolláre pre USA a požičiava ich vláde USA na úrok. Židovsko-rabínska banková mafia je absolútnym monarchom a vládnucou beštiou satanského štátu USA. J.F.Kennedy bol zastrelený Židovsko-Rabínkou mafiou za assistencie CIA,FBI.NSA , ktoré sú riadené židovsko-rabínskou mafiou zo záchodovej diery Stredného Východu Israela, Al Satan -Tel Aviv.

————————————————————————————————————————————————————–

“Hitler je jeden z najväčších mužov. Starší mu veria,pre mladých je hrdina a idol. Toto je uctievanie Národného Hrdinu,ktorý slúži svojej vlasti.” 

David Lloyd George,Prime Minister,Anglicka-1916-22 a vodca liberálnej strany Anglicka 1926-31- 

——————————————————————————————————————————————————————————–

Keď sa Adolf Hitler a Národní Socialisti dostali k moci , Nemecko bolo skoro na pokraji hladomoru ,v ktorom ho držali židovskí Bankári. Židia  za pomoci kráľovských rodín Európy manipulovaním Anglicka a Francúzska od roku 1815 podmanili Európu a manipulovali ju do vojen. Nemci pod vedením Adolfa Hitlera vypovedali z krajinyžidovkých bankárov a za “PÄŤ ROKOV” urobili z hladujúceho Nemecka Super Veľmoc,ktorej závidel celý svet. Keď židovskí bankári dostali kopačky z Nemecka rabínska mafia sa pustila do práce a začali bojkotovať pomocou celej Európy a Ameriky Nemecko a nemecké podniky,že Nemecko nemohlo nič predať. Európa a Amerika boli manipulované proti Nemecku médiami,rádiom,novinami ,vládami a centrálnymi bankami jednotlivých štátov,ktoré boli manipulované ako dneska židovsko-rabínskou mafiou. Poľskí žido-komunisti so židovsko sovietskou NKVD začali vraždiť Nemcov vo Východnom Prusku,kde židia zmasakrovali najmänej 57 tisíc mužov,žien a detí len aby vyprovokovali Nemecko do vojny. Adolf Hitler prosil Poliakov,aby mu uvolnili prístup do východného Pruska, načo mu poľskí židia napľuli do tváre a povedali Nemcom,aby držali hubu,lebo Poliaci zvalcujú Nemecko za dva týždne a vraždili ďalej deti a ženy v Prusku . Prime Minister Anglicka Neville Chamberlain, ktorí bol proti vojne s Nemeckom a za spoluprácu s Nemeckom proti židovsko-komunistickým vrahom miliónov kresťanov v Rusku , bol zavraždený v roku 1940.

Nemci,ktorí sa zbavili židovských médii dobre vedeli kto manipuluje Európu a svet do vojny a kto vraždí milióny kresťanov,mužov,žien a detí v Rusku. Nemci dobre vedeli kto stál za hladomorom na Ukrajine,kde židia vyhladovali na smrť najmänej 16 miliónov,žien,mužov a detí , to všetko len preto,lebo boli kresťania a pravý potomkovia Adama a Evy na Zemi. Nemci dobre vedeli,kto stál za”Great depresion1929 v Amerike“,kde zahynulo hladom najmenej 10 miliónov kresťanov,žien,detí a mužov. Nemecko dobre vedelo,že židovká sviňa,vrah Stalin a jeho židovskí kumpáni majú na pláne zotročiť kresťanskú Európu a rozhodli sa konať a nečakať a oslobodiť Európu od židovsko-komunistickej pliagy a židovkých bankárov. Rabínsko-židovská mafia musela zmanipulovať celý svet do vojny proti Nemecku,lebo vedeli,že je blízko koniec židovkého sna na ovládnutie sveta.

V Amerike zmanipulovali za prezidenta,židovskú sviňu a vraha Franklina D. Roosvelta. Židovské svine uniesli a zabili 20 mesačnáho syna Charlesa Lindbergha  len,aby skončil svoju kandidáciu za prezidenta. Židovská Banková mafia uniesla len 20 mesačného syna Charlesa Lindbergha a rozmliaždila mu hlavu,pravdepodobne kladivom len,aby dostali za prezidenta masoveho vraha Roosevelta.

Tak isto v Anglicku rabínsko-židovská mafia nainštalovala židovskú sviňu a masového vraha Winstona Churchila,keď zabili Nevilla Chamerlaina.

Keď Nemci oslobodili svojich v Prusku celý svet sa išiel zblázniť. Ale ešte predtým žido-sovieti vpadli do Estónska,Litvi,Lotyšska napadli Fínsko,Rumunsko,Irán spolu s Anglickom  a nikto otom do dneska nevie. Keď žido-sovieti vpadli do týchto krajín robili to isté ako v Rusku a na Ukrajine,vraždili  deti,ženy a mužov po státisícoch a nikto si ich nepamätá. To isté,keď vpadli do Poľska a vraždili najlepšich Poliakov v Katyňskom lese. Keď Nemci vpadli na Ukrajinu ,Ukrajinci,Rusi,Estónci,Lotyšci,Litevci ich vítali ako osloboditeľov. Domáce obyvateľstvo v týchto krajinách sa začalo mstiť na židoch a začali ich masakrovať za milióny kresťanov čo povraždili židovské svine za komunizmu .

Ti,ktorí bojovali proti Nemecku bojovali na nesprávnej strane za sebazotročenie a do dneska oslavujú,že vraždili svojich bratov. Do dneska žijú a žili mizerný život otrokov v komunizme a v dnešnej židovsko-košernej krimo-demokracii,ktorej sa blíži koniec.

Dneska je Apríl 20 , deň narodenín Adolfa Hitlera , jedného z najväčších mužov akí kedy žili na Zemi. Adolf Hitler a Nemci naši pokrvní Adamskí bratia nám ukázali cestu k rasovej separácii od parazitných židov a ostatných sub-rás a pozdvihnutiu našej vznešenej Bielej Áryjskej rasy na miesto kde nás stvoril náš Boh Stvoriteľ YHWH. Raj bude na Zemi.

Ďakujeme Adolf Hitler .

“VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM ADOLF HITLER “.

20 apríla, 2012 - Posted by | Uncategorized

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: